bitbay gieldy 710x100

Kanga wyprzedała tokeny LEON w dwie sekundy

IEO tokenów LEON na giełdzie kryptowalut Kanga zakończyło się wielkim sukcesem, wszystkie tokeny zostały sprzedane w zaledwie dwie sekundy.

Handel tokenami LEON w parze z USDT zostanie uruchomiony w czwartek 14 października.

LEON jest natywnym tokenem platformy Leonicornswap, która oferuje możliwość handlu NFT, zbieranie funduszy przy pomocy IDO, staking oraz farming tokenów. Token został utworzopny w standardzie BEP20 na blockchainie Binance Smart Chain.

To już kolejne IEO na platformie Kanga w przeciągu kilku minionych tygodni. Pierwsza sprzedaż dotyczyła natywnych tokenów giełdy Kanga. KNG zostały sprzedane w czasie dwóch minut i w bardzo krótkim czasie uzyskały cenę ponad 30 dolarów. Trzeba nadmienić, że w trakcie IEO, tokeny KNG można było kupić za 2 dolary, więc niektórzy inwestorzy mogli uzyskać na prawdę dobry zwrot z tej inwestycji.

Giełda Kanga należy do najszybciej rozwijających się platform kryptowalutowych w Polsce i rejonie Europy środkowo-wschodniej. Wczoraj Kanga ogłosiła kolejne rozszerzenie sieci kantorów stacjonarnych o następnych osiem punktów. Tym samym w Polsce można już wymieniać kryptowaluty w blisko 250 punktach stacjonarnych należących do Kanga.

gif kanga exchange

Dodaj opinię