bitbay gieldy 710x100

Kanga Exchange

Kanga Exchange opinie

Kanga Exchange – podstawowe informacje

Kanga Exchange to polska firma założona w 2018 roku, stawiająca sobie za cel propagowanie użytkowania kryptowalut w codziennym życiu. Ich podstawową działalnością było obsługiwanie giełdy cyfrowych walut, ale wraz z upływem czasu i rozwojem rozszerzyli swoje usługi. Działalność została zarejestrowana poza Polską przez względy formalne, ale pomimo tego Kanga Exchange posiada licencje wydane między innymi przez Komisję Nadzoru Finansowego. Jest to dowód na to, że firma działa zgodnie z literą prawa, ma stabilną sytuację finansową oraz, że odpowiednio zabezpiecza ona swoich klientów. Czyni to między innymi poprzez rozproszenie swoich środków i nietrzymanie ich na jednym rachunku bankowym.

KANGA EXCHANGE GIF

Obecnie firma oferuje między innymi portfel do przechowywania kryptowalut (pod nazwą Kanga Wallet), kantory kryptowalutowe (w tym również stacjonarne), bramki płatności i wiele innych. Kanga Exchange mocno stawia na kontakt z klientem, dlatego jest dość aktywna w wielu znanych mediach społecznościowych takich jak Facebook, Youtube czy Instagram.

Założyciele Kanga Exchange mogą pochwalić się dość sporym doświadczeniem w branży Fintech, poprzedzającym założenie giełdy. Odpowiadali między innymi za opracowanie i wdrożenie systemów do optymalizacji obiegu gotówki w bankach.

Kanga Exchange i stablecoin Omega

Zaakceptowanie planu biznesowego Kanga Exchange przez Komisję Nadzoru Finansowego wymagało poddania się odpowiednim regulacjom. Z tego powodu ta giełda kryptowalut nie przechowuje walut fiducjarnych (FIAT). Oznacza to w praktyce, że za wpłacane na potrzeby transakcji pieniądze tak naprawdę kupuje się stablecoin Omega (OmegaPLN). Pozostaje on w związku ze złotówką, w relacji 1:1 (jeden oPLN za jeden PLN). W przypadku wypłaty środków działa to dokładnie na takiej samej zasadzie. Użytkownicy sprzedają swoje OmegaPLN zgromadzone w ramach giełdy za złotówki. Kanga Exchange używa także innych stablecoinów takich jak Omega Euro i Omega Dolar.

Za zakupione stablecoiny możesz dokonywać różnego rodzaju transakcji na Kanga Exchange. Kupisz za nie inne kryptowaluty, zapłacisz za produkty i usługi za pomocą bramki płatniczej, swobodnie wymienisz się nimi z innymi użytkownikami Kanga Express (przesyłanie na numer telefonu lub adres e-mail), a także wykorzystasz je w kantorach partnerskich.

Wpłat środków na swoje konto na Kanga Exchange możesz dokonać na różne sposoby. Wlicza się w to tradycyjny przelew bankowy, Dotpay czy wpłatomat. Istnieje też możliwość wpłacenia kwoty za pośrednictwem stacjonarnych placówek partnerskich. Podobna różnorodność i swoboda wyboru dotyczy wypłat.

Możliwości giełdy Kanga Exchange

Dla wszystkich zainteresowanych handlowaniem kryptowalutami na Kanga Exchange serwis przygotował sporo możliwości. Oprócz standardowych transakcji wymiany, kupna i sprzedaży, dostępne są także dodatkowe opcje. Przykładem może być możliwość zostania afiliantem giełdy. Dzięki polecaniu jej innym osobom możesz otrzymać stały profit z pobieranych od nowych klientów prowizji.

Giełda Kanga Exchange posiada bardzo duży wybór różnych kryptowalut. Oprócz znanych wszystkim BTC, ETH czy USDT znajdziesz tam też mniej popularne altcoiny. Dzięki temu masz bardzo duże możliwości inwestycyjne.

Ciekawą opcją oferowaną przez Kanga Exchange jest możliwość kupowania i sprzedawania kryptowalut w kantorach stacjonarnych lub bankomatach. Tego typu usługa jest obarczona prowizją w wysokości 3% od transakcji. W jaki sposób się to odbywa? Pierwszym krokiem jest ściągnięcie na telefon aplikacji Kanga Wallet. Potem należy utworzyć osobiste konto na giełdzie Kanga Exchange, uzgodnić w interesującym Cię kantorze warunki wymiany, a następnie wygenerować odpowiedni kod. Po odhaczeniu tych kroków można udać się do wybranego kantoru, pokazać jego pracownikowi otrzymany kod, a następnie potwierdzić transakcję przez aplikację. Ostatnią rzeczą do zrobienia jest przekazanie lub odebranie zapłaty za kryptowalutę.

W przypadku wypłat realizowanych przez bankomaty (lub wpłat we wpłatomatach), należy skontaktować się wcześniej z obsługą klienta Kanga Exchange telefonicznie lub mailowo. Po uzgodnieniu szczegółów operacji można udać się do umówionego bankomatu i przy pomocy podanego przez operatora kodu blik dokończyć transakcję.

Aplikacja Kanga Wallet

Giełda Kanga Exchange posiada swój własny portfel cyfrowy. Kanga Wallet zapewnia dostęp do aktualnych kursów walut i podgląd salda zgromadzonych na koncie środków. Umożliwia on oczywiście kupno i sprzedaż kryptowalut online, ale jest też niezbędny do obsługiwania wszelkich transakcji stacjonarnych.

Portfel Kanga Wallet można ściągnąć na urządzenia mobilne działające na systemach Android oraz iOS. Sama instalacja aplikacji, jak i korzystanie z niej nie są obarczone dodatkowymi kosztami.

Kanga Exchange – opinie

Ta polska giełda może pochwalić się dość dobrymi opiniami na serwisach branżowych. Ciągły rozwój i dużo funkcjonalności sprawiają, że zyskuje ona sporo nowych klientów. Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami użytkowników Kanga Exchange, które dostępne są na naszej stronie. Z pewnością pomoże Ci to zdecydować, czy ta giełda to prawidłowy wybór dla Twoich inwestycji.

gif kanga exchange

43 opinie o “Kanga Exchange”

 1. Pozytywne opinie pisane przez pracownikow, brdzmi legitnie 🙂

  Prawda jest tak ze przelew złotówkowy idzie tydzien albo nie idzie wcale, prowizje sa absurdalnie wysokie, przelew miedzy giełdami to horror.i trwa wieczność. Jesli to ma sie nazywać giałda krypto jak tydzień idzie zasilenie konta to o czym my tu mowimy w ogóle. To jest scam i tyle. Wałki sie robi na pogubionych trasnakcjach, jeden si eupomni drugi nie i hajs sie zgadza. Firma postawiony na lewiznie w uk i wio do przodu.

  Odpowiedz
 2. A co do rejestracji to jeden przez 2go ściemnia. Sprawdziłem w Company House w UK adres to na zapleczu u ciapaka jest skrzynka pocztowa ale sami o sobie mowia tak:

  Z jakich spółek składa się Kanga Exchange? Jaka jest struktura formalna? Gdzie znajduje się główna spółka?
  Łukasz Żeligowski: Główna spółka to zarejestrowana w Wielkiej Brytanii spółka AdWell Media. Jej właścicielami są osoby fizyczne. Spółka posiada wszystkie prawa związane z Kangą, aplikacjami powiązanymi, logo, brendami, słowem – wszystkim tym, co tworzy Kangę.

  Niestety prawda jest inna: KNF za udowodnione kradzieże nie zaakceptował złodziejskiego modelu biznesowego i Kanga zanim wpadła do wody była w raju podatkowym zarejestrowana też na skrzynkę pocztowa żeby nikt nigdy nie nogł nikogo znaleźć. A na YT że w UK sa zarejestrowani opowiadaja.

  (operatorem serwisu Kanga Exchange jest spółka Good Investments Ltd, zarejestrowana zgodnie z Ustawą o spółkach międzynarodowych Republiki Seszeli pod numerem 192185) ale już nie jest i UK też nieaktualne . Wybierajcie kasę jak możecie jak tam ktoś jeszcze coś ma i ostatni zamknie drzwi.

  Odpowiedz
 3. To sa poprostu złodzieje. W UK zarejestrowani na zapleczu sklepu u ciapka- dosłownie , wszystko oparte na bajerach o wielkich zyskach a współpracownicy to kryminały ktore z PL uciekły za oszustwa finansowe. Okraść jak najszybciej i najwiecej i rura. To list ktory wysłałem do CEO zanim zgłosiłem gdzie trzeba.

  Chętnie bym z Państwem świętował ale nie mam czego. List ten adresuje do CEO Pana Sławomira Zawadzkiego.

  Jestem po ustaleniach z moja kancelaria prawna której mecenasi doradzili mi by się do Pana zwrócić w ostateczności przed podjęciem kroków prawnych dotyczących waszej współpracy z oszustami kryptowalutowymi typu Grzegorz Ciupek i ferajna. Wiec jak spojrzycie na moje shot screeny to bardzo łatwo przyjdzie wam obliczyć ze ja po wpłaceniu prawie 9tyś €uro lata temu już aż i dopiero wybrałem z KANGI 2,2tys zł. No poprostu cuda na kiju. Proszę mi nie odp typu nie znamy żadnego Ciupka itd, bo udowodnimy że tak nie jest.

  Pisze ten list po to by polubownie rozwiązać problem tej kradzieży.
  Deadline jest do końca tego miesiąca czyli do poniedziałku 15.05.2021 i wszystkie info pójdzie do policji prokuratury i KNF u jak również po stronie ang uczynimy to samo. Przebiegiem tej kradzieży zainteresowani są żywo dziennikarze z TVNu , POLSATU i TVP INFO i będzie kręcony kawałek dla Teleexpresu. Chyba możecie sobie Państwo wyobrazić że będzie to koniec KANGI. Przesyłam w załącznikach część dokumentacji żebyście Państwo natychmiast zrozumieli że złodziej z którym współpracujecie was pogrąży.
  Pieniądze zostały przesłane na nieistniejący GUARium zamieniony potem na GECA na platformie Kanga na fiat grosz.

  W załączniku jest również IBAN i BIC gdzie ma być przesłana moja skradziona cała suma w EURO do 1go Czerwca br.

  Odpowiedz
 4. Ja przeszedłem proces weryfikacji pozytywnie. Wpłaciłem sobie przelewem z konta bankowego na Kanga 200eur.. w czwartek.. mamy dzis poniedziałek a środków wciąż nie ma.. to jakieś żarty..

  Odpowiedz
 5. Polecam się wstrzymać chwilowo z wpłatami na giełdę. Od 30 godzin wisi mi wypłata ze statusem „oczekujący”. Support nie odpowiada na pytania.

  Odpowiedz
 6. Raczej odradzam:
  MINUSY:
  1. Nie ma mowy o żadnych anonimowych transakcjach za pośrednictwem Kangi. Wszystko (dźwięk, obraz) jest nagrywane przez kamery w lokalu. Gdy zapytałem czy kamera musi być włączona w trakcie transakcji, dostałem odpowiedź, że musi być dla bezpieczeństwa ponieważ mogę być potencjalnym bandytą…
  2. Kanga nie wspiera wypłat na normalne portfele np. Ledger. Nie można zakupić krypto w lokalu i poprosić o wypłatę na własny adres co jest moim zdaniem sporym minusem. Wszystko musimy robić w obrębie ich aplikacji. W trakcie instalacji aplikacji nie zauważyłem żeby aplikacja tworzyła seedy, za pomocą których mam dostęp do prywatnych kluczy. Pytanie co się dzieje w przypadku utraty dostępu do telefonu. Podobno można wypłacać poza aplikację kanga ale wtedy koszty są bardzo duże.
  3. Posiadają wsparcie dla Stablecoinów tylko na sieci Ethereum.
  4. Słaba obsługa klienta
  PLUSY:
  1. Prowizja 3%. Jest to niżej niż u konkurencji ale pewnie wiąże się to z tym, że robią transakcje w obrębie własnej sieci Kanga.
  2. Mają własny token i jego tokenomika wydaje się być całkiem w porządku.

  Mam nadzieję, że komuś moja opinia się przyda.

  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 7. Uwaga na rozliczenia podatkowe! Kanga wystawia faktury jak wpłacacie złotówki na giełdę i możecie dzięki temu udokumentować przed Urzędem Skarbowym koszty zakupu kryptowalut ale Kanga nie wystawia żadnych dokumentów przy wypłacie złotówek z giełdy i nie macie żadnego potwierdzenia dla Urzędu Skarbowego przychodu z tytułu sprzedaży kryptowalut.
  Dlatego sprzedając krypto lepiej skorzystać z jakieś giełdy czy kantoru, który wystawia jakieś potwierdzenia albo można chociaż samemu ściągnąć potwierdzenie z historii transakcji, bo na Kandze nawet nie da się zrobić print srceena z zamiany omegaPLN na złotówki, bo w historii transakcji nie widnieje taka operacja.

  Prawo jest jasne w tym zakresie:
  Dz.U.2021.1540
  USTAWA z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa
  Art. 87. [Wystawianie rachunków przez podatników]
  § 1.
  Jeżeli z odrębnych przepisów nie wynika obowiązek wystawienia faktury, podatnicy prowadzący działalność gospodarczą są obowiązani, na żądanie kupującego lub usługobiorcy, wystawić rachunek potwierdzający dokonanie sprzedaży lub wykonanie usługi.

  Odpowiedz
 8. Odradzam stanowczo.Wpłaciłem 300zł i chciałem przesłac je na inny portfel bitcoin.Zabrało 115łzł prowizji,reszty nie moge wypłacic bo prowizja to 115zl… tragedia

  Odpowiedz
  • Poczytalem opinie na killu stronach o kanga i niestety strach inwestowac u nich pieniedzy. Pewnie bylbym 50 000€ w plecy przed proba wyplaty z ich gieldy.

 9. Jakie anonimowe wypłacanie hajsu z krypto. ? Co to za giełda której nie mam na coin market cap nawet? Nie ma i nie będzie anonimowych wypłat a jak tak myślicie to jesteście dawcami kapitału i nic nigdy nie zarobicie. Po 1 jak wypłacisz z 300 tyś zł i będziesz chciał kupić za to dom czy samochód to jak udowodnisz skąd masz taki hajs I że jest legalny? W urzędzie zapytają czy zapłaciłeś podatek od tych pieniędzy skąd one pochodzą i zapytają o historie transakcji. Jak tego nie przedstawisz w urzędzie to odrazu wezmą Cie pod lupę i długo będą obserwować.

  Odpowiedz
  • Nadal są anonimowe wypłaty i wpłaty ale na niewielkie kwoty, choć zawsze jest ryzyko że giełda zażąda od Ciebie weryfikacji.

  • Ty czujesz, ale korzystasz z tej giełdy? Bo ja mam skrajnie negatywne doświadczenia, a na wielu giełdach już byłem

 10. Początek weryfikacji KYC przebiegał pomyślnie,ale potem poproszono mnie o zrobienie selfie z dowodem osobistym póżniej z innym dokumentem, a więc zrobiłem selfie z paszportem i okazało się że system nie znajduje wspólnych cech z fotografią na dokumentach i moim aktualnym zdjęciem, nadmieniam że z moim paszportem i dowodem osobistym byłem kilka razy za granicą i przechodziłem różne kontrole i nie było żadnych problemów

  Odpowiedz
  • Panie Kazimierzu, przepraszam za zaistniałą sytuację. Bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 58 573 36 33 gdzie bezpośrednio wyjaśnimy sytuację i poradzimy co dalej zrobić. Jeśli woli Pan kontakt mailowy to proszę o kontakt poprzez email: support@kanga.exchange.

 11. nie wiarygodny kantor/ bez przyczyn blokują środki wymagają weryfikacji do zwrotu środków / nie wypłacają / jak platformy inwestycyjne wplata działa w jedna Stronę

  Odpowiedz
  • Przykro Nam z powodu tej sytuacji. Wymagamy dodatkowej weryfikacji tylko w przypadkach jeżeli nasz system wykryje podejrzaną aktywność. Każdą sprawę możemy wyjaśnić bezpośrednio pod numerem telefonu +48 58 573 36 33, lub poprzez email: support@kanga.exchange. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy rozwiązać każdy problem.

 12. Dzień dobry.
  Mam pytanie odnośnie mojej wypłaty z waszej strony. Dla czego mam wysyłać swoje dokumenty? Max co mogę wysłać to wyciąg z konta bankowego.

  Pozdrawiam

  Support Kanga
  czw., 15 lip, 16:51 (23 godziny temu)
  do mnie

  Dzień dobry,

  Dziękujemy za kontakt z biurem obsługi Kanga Exchange.
  Pani wypłata nie zostanie zatwierdzona jeśli nie wykona Pani weryfikacji KYC, która jest obowiązkowa i wymagana prawnie, a my jesteśmy zobowiązani do jej przestrzegania.
  Dokumenty przekazane podczas weryfikacji KYC należy załączyć na swoim koncie na kanga.exchange w zakładce WERYFIKACJA.
  Dokumenty te są ścisle przechowywane i zabezpieczone przez oddzielny system, dlatego też nie ma możliwości dosłania ich np. drogą email.
  Wszelkie dane na dokumentach przekazanych do weryfikacji muszą być czytelne jednak jest możliwość nałożenia znaku wodnego na nie, jeśli użytkownik ma jakiekolwiek obiekcje i obawy co do ich wykorzystania.
  W razie dalszych pytań jesteśmy do Pani dyspozycji.

  Pozdrawiamy,
  Zespół Kanga Exchange

  malwina sliwinska
  czw., 15 lip, 17:03 (23 godziny temu)
  do Support

  Ja nie zdecydowanie nie będę wysyłać zdjęcia. Proszę o odblokowanie transakcji albo zwrot środków na moje konto bankowe. Dziękuję.

  Support Kanga
  czw., 15 lip, 17:15 (23 godziny temu)
  do mnie

  Witamy ponownie,

  Wypłata zlecona nie może być anulowana, ponieważ jest już przetwarzana.
  Pani środki będą w blokadzie do momentu przejścia z wynikiem pozytywnym weryfikacji KYC.
  Nie ma również możliwości, abyśmy to my przelali Pani środki na rachunek bankowy- takie operacje na koncie może dokonywać jedynie właściciel konta, nawet my jako administratorzy nie mamy takich możliwości.
  Wypłata na konto bankowe po zamianie BTC na oPLN wymaga również przejścia weryfikacji KYC.
  W razie dalszych pytań jesteśmy do Pani dyspozycji.

  Pozdrawiamy,
  Zespół Kanga Exchange

  malwina sliwinska
  czw., 15 lip, 17:31 (23 godziny temu)
  do Support

  A dla czego ta transakcja została zablokowana? Z czym to jest związane?

  Support Kanga
  czw., 15 lip, 17:48 (22 godziny temu)
  do mnie

  Witamy ponownie,

  Transakcja została zablokowana przez system a konto zostało wytypowane do weryfikacji.
  Dzieję się to najczęściej przy pierwszej lub drugiej wypłacie poza giełdę.
  Polityka taka ma na celu przeciwdziałaniu praniu pieniędzmi a przede wszystkim ochronie środków użytkowników.

  Pozdrawiamy,
  Zespół Kanga Exchange

  malwina sliwinska
  czw., 15 lip, 18:51 (21 godzin temu)
  do Support

  Ja nie będę dokonywać weryfikacji. Czy jest możliwość ręcznie odblokować transakcje?

  Support Kanga
  czw., 15 lip, 19:19 (21 godzin temu)
  do mnie

  Witamy ponownie,

  Nie ma mozliwości odblokowania ręcznego, ponieważ jest to automatyczna blokada systemowa, która ściąga się w momencie przejścia z wynikiem pozytywnym weryfikacji.

  Pozdrawiamy,
  Zespół Kanga Exchange

  malwina sliwinska
  10:36 (6 godzin temu)
  do Support

  Jestem zmuszona odmówić przejścia jakiejkolwiek weryfikacji.
  Dokumenty których wymagacie nie prześle, ponieważ mam wątpliwości na temat rzetelności państwa działań.
  Zgodnie z informacją umieszczoną na waszej stronie weryfikacja przelewów do 4 000 PLN nie jest potrzebna, ze względu na to wybrałam dla siebie waszą stronę z pośród wielu. Rozumiem, iż wprowadzacie klientów w błąd i po dokonaniu przelewu blokujecie środki.
  Wymagam zwrotu wpłaconych prze zemnie środków w wysokości 1100 PLN lub realizację zlecenia. W przeciwnym wypadku będę zmuszona zgłosić reklamację i wykorzystać prawa przysługujące konsumentom.

  Z poważaniem, Malwina Śliwińska

  Support Kanga
  12:38 (4 godziny temu)
  do mnie

  Witamy ponownie,

  Zakładając konto na kanga.exchange użytkownik tym samym akceptuje regulamin, w którym informacje o weryfikacji KYC są również zawarte.
  Prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem a w szczególności z §3, w którym zawarta jest informacja, że „…Operator może w każdym czasie ograniczyć lub zablokować możliwość wpłat lub/i wypłat z Konta w ramach dostępnych portfeli w przypadku niezweryfikowania danych konta Użytkownika oraz w szczególności w przypadku podejrzenia Operatora, że zweryfikowane dane są fałszywe lub w przypadku naruszenia przepisów prawa czy też regulaminu.”
  Pełna treść regulaminu znajduję się na stronie support.kanga.exchange/pl/regulamin-serwisu/
  Informujemy zatem, że wypłata nie zostanie odblokowana do momentu przejścia z wynikiem pozytywnym weryfikacji KYC a środki będą w blokadzie.
  Reklamacja w Pani przypadku nie ma więc podstaw do jej rozpatrzenia bo wszystkie działania jakie prowadzimy są zgodne z naszym regulaminem, a prawem konsumenta zakładając konto na kanga.exchange jest jego przestrzeganie.

  Pozdrawiamy,
  Zespół Kanga Exchange

  malwina sliwinska
  13:06 (3 godziny temu)
  do Support

  Szanowni Państwo, zaznaczyliście na stronie, iż KYC jest potrzebny przy płatności kwot powyżej 4000 PL, a więc, jest to informacja, która sprzecza się z Państwa regulaminem, co wprowadza celowo konsumentów w błąd. Jeżeli Państwo życzą sobie postępowania w tej sprawie, to bardzo proszę. Dla mnie kwota wpłacona nie jest kwotą istotną, ale tu chodzi, przede wszystkim o zasady. Postępowanie, zawiesi Państwa działalność co najmniej na czas kontroli Państwa spółki. Reasumując, dla zwrotu wpłaconych przeze mnie środków KYC nie jest potrzebny. Jeżeli Państwo nie mogą zrealizować usługi, proszę zwrócić pieniądze na to samo konto z którego je przyjęliście. I proszę nie wmawiać, że jest potrzebny KYC. W podobny sposób do czargeback, realnie jest zwrócić środki przelewowe. Nie chcą przecież Państwo cywilnego postępowania, gdzie uczestnikiem wystąpi PKO BP. I wątpię, że macie Państwo prawników na tyle dobrych jak ja, o ile w ogóle ich macie.

  Support Kanga
  15:29 (1 godzinę temu)
  do mnie

  Witamy,

  Kwota 4000 zł, o której Pani wspomina, dotyczy wpłat przelewem bankowym na konto użytkownika na kanga.exchange a informacja o tym widnieje w zakładce wpłaty, przy próbie dokonania takiej transakcji. Nie dotyczy to wypłat.

  Limit transakcji bez KYC 4000.00 PLN.jpeg

  W przypadku wypłat na sieć Blockchain mamy mozliwość zablokowania przez system, każdej sumy takiej wypłaty i poproszenia użytkownika o dokonanie weryfikacji KYC w wybranych przez nas formach zgodnie z obowiązującym regulaminem, który każdy użytkownik akceptuje zakładając konto na kanga.exchange.
  Według informacji systemowej próbuje Pani dokonać wypłaty środków w postaci BTC a więc wypłaty na sieć Blockchain, którą zgodnie z regulaminem możemy wstrzymać do momentu przejścia przez użytkownika z wynikiem pozytywnym weryfikacji KYC.
  W przypadku wypłat oPLN na konto bankowe weryfikacji jest wymagana niezależnie od limitu a informacja o tym widnieje na stronie podczas próby wypłaty środków na konto bankowe również.
  Działamy zgodnie z właściwymi przepisami o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu i jesteśmy zobowiązani do ich przestrzegania.

  Pozdrawiamy,
  Zespół Kanga Exchange

  malwina sliwinska
  16:09 (36 minut temu)
  do Support

  Szanowni Państwo, informacja wprowadza konsumentów w błąd. Rozumiem, iż nie dociera do WAS to, ze nie możecie żądać KYC przy zwrocie środków, a regulamin przedstawiony na Państwa stronie sprzecza się z Ustawami Rządu oraz Dyrektywami UE. To jest taki sam s… jak na platformach inwestycyjnych, dodatkowo zajmujecie się wyłudzeniem dokumentów i danych osobowych. Jeżeli nie chcą Państwo wyjść z sytuacji w sposób polubowny – to tylko wasza strata czasu, odszkodowania za każdy dzień bezprawnego utrzymania środków os. f. i kosztów sądowych. Proszę nie wprowadzać w błąd, iż Państwo nie mogą odblokować środków ponieważ w rzeczywistości wygląda to inaczej. Szanowny pracowniku działu supportu proszę przekazać to do przełożonego, ponieważ jak zawiesi się państwa działalność wszyscy zostaniecie bezrobotnymi.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Obawiam się że nie jest to problem Kangi ale wszystkich giełd i kantorów kryptowalut. Czas kiedy można było anonimowo dokonywać transakcji już minął. W tej materii mamy coraz bardziej restrykcyjne przepisy.

 13. Oszukują ludzi!!!!To jest scam!! Zablokowali mi konto ,bez żadnej przyczyny ,gdy wpłaciłem 981 zł i zwerifikowałem się ! Czyli, mają moje dokumenty i środki!!

  Odpowiedz
  • Panie Marku, istnieje możliwość, że nasz system potrzebuje dodatkowych informacji z Pana strony, prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 58 573 36 33 lub poprzez email: support@kanga.exchange. Wyjaśnimy sytuację.

 14. Duży plus za stablecoina w postaci oPLN (Omega PLN). Bardzo dobrze też działa POS na oPLN oraz na tokenach KNG.
  Dodatkowym atutem na rynku polskim są dostępne stacjonarne kantory walutowe.
  Polecam!

  Odpowiedz
 15. Zdecydowanie polecam. Giełda bardzo prosta i jasna w użytkowaniu. Do tego możliwy dochód pasywny dla tych, co lubią lokować i patrzeć jak codziennie im przybywa:)

  Odpowiedz
 16. Wpłaciłem 1000, pograłem pobawiłem się, zarobiłem, wypłaciłem tysiąc a za resztę gram dalej, giełda działa, nie wiem jak inne giełdy bo nie mam porownania, ale zostaje przy tej, życzę wszystkim zysków z tej zabawy:)

  Odpowiedz
 17. Gielda Kanga Exchange to moja alternatywa do lokat bankowych. Kiedy 10 lat temu srodki moglam przechowywac na koncie w banku i czerpac z nich 8 % robilam to. Dzisiaj jak juz wszyscy wiemy do pieneidzy w banku czesto dokladamy placac za oplaty bankowe.
  Kanga exchange daje mi przychod pasywny w wysokosci od 8 do nawet 15 %. Polecam edukowac sie jak dzia konto POS oraz kody promocyjne, ktore czesto daja dodatkowe 10%.
  Kanga exchange jest bardzo prosta w uzytkowaniu – w mojej opini najlepsza gielda dla poczatkujacych. Dziekuje za mozliwosc korzystania z tej gieldy. Polecam kazdemu kto lubi przychod pasywny. To nie jest zwykla gielda gdzie Twoje pieniadze poprostu znikaja – czesto dziala to jak zwykla lokata….

  Odpowiedz
  • Moim zdaniem będzie to największa polska giełda krypto już wkrótce. Każdy kto śledzi ich poczynania, wie, że Kanga rozwija się organicznie, solidnie i bez ciśnienia (co akrat uważam za plus). Mają nietypowe jak na polskie warunki rozwiązania POS, możliwość obrotu w kantorach, stawiają na tokenizację, itd. Kto jeszcze nie kupił tokenów KNG, niech to szybciutko zrobi, bo jeszcze są w promocji :).

 18. nie wiarygodny kantor/ bez przyczyn blokują środki i nie odpowiadaja na wiadomośći. Czuje się oszukany. nic nie wiadomo o moich środkach, wpłaćiłem i nie mogę wypłacić

  Odpowiedz
  • Cześć, nasz zespół ds. obsługi klienta odpowiada na wiadomości w ciągu 24h. Prosimy o opisanie problemu i wysłanie w tej sprawie maila na adres: support@kanga.exchange. Zweryfikujemy sprawę i bardzo chętnie pomożemy:)

 19. Bardzo słabo/ blokują wypłaty, nie odpowiadają na meil i na mesedżer, narazie najgorszy kantor z ktorego korzystalem, po co robić support na ktory niema odpowiedzi

  Odpowiedz
  • Chłopie lepiej napisz z której konkurencji jesteś 😀
   Kanga to obecnie najlepsza polska giełda krypto i mają super usługi kantorowe.
   Polecam sprawdzić samemu a nie słuchać hejtu.

 20. Całkiem spoko polska giełda krypto, fajnie się rozwija i wprowadza innowacyjne rozwiązania. Duży plus ich współpraca z wieloma polskimi kantorami, na minus mała ilość walut do handlu.

  Odpowiedz
 21. Dobra i prosta giełda. Możliwość handlu na fiatach gotówkowych wyróżnia ją na tle innych.
  Unikalna i przyszłościowa możliwość handlu tokenami personalnymi określanymi jako przyszłość świata finansów przez serwis Bloomberg. Na razie mały obrót ale za kilka miesięcy pewnie wystrzeli.
  Możliwość wzięcia udziału w zyskach poprzez natywny token giełdy KNG.
  polecam

  Odpowiedz
 22. Bardzo fajna gielda prosta z mozliwoscia zakupu kryptowalut przez konto bankowe szybko i bezpiecznie. ozliwosckupna i sprzedazy kryptowalut w 70 punktach stacjonarnych w Polsce. POS na ich wlasnym tokenie daje ciekawe zarobki czekam na dalsza ekspanzje dla mnie 5 na 5

  Odpowiedz

Dodaj opinię