bitbay gieldy 710x100

Binance Simple Earn – oszczędzaj jeszcze prościej z giełdą Binance

Simple Earn to nowa platforma która połączyła Oszczędności Binance i Binance Staking. Dowiedz się jakie możliwości oferuje Simple Earn i zacznij zarabiać na swoich bezczynnych kryptowalutach!

Od 22 września 2022 na Binance zaczęła funkcjonować nowa platforma oszczędnościowa, która łączy w sobie funkcjonalności wcześniejszych Oszczędności Binance i Binance Staking. Dzięki Simple Earn możesz zarabiać codzienne nagrody za zdeponowanie swoich kryptowalut, wybierając zarówno elastyczne, jak i zablokowane opcje.

Jak korzystać z Binance Simple Earn?

Aby móc korzystać z Simple Earn trzeba założyć darmowe konto na giełdzie Binance oraz przejść weryfikację tożsamości.

Platforma Simple Earn jest niezwykle intuicyjna i łatwa w obsłudze. Znajdziesz ją wybierając zakładkę Zarobki, a następnie Simple Earn.

simple earn gdzie

Po przejściu do Simple Earn zobaczysz pełną listę dostępnych aktywów wraz z możliwymi terminami do wyboru. Możesz skorzystać z oszczędności elastycznych lub zablokować aktywa na 30, 60, 90 lub 120 dni. Za pomocą wyszukiwarki z łatwością możesz znaleźć interesujące Cię aktywa.

simple earn1

Czym się różnią produkty elastyczne od zablokowanych?

Produkty elastyczne pozwalają na subskrybowanie i wypłacanie w dowolnym momencie bez utraty odsetek. Ich zaletą jest elastyczność i dostępność aktywów w dowolnym momencie. Minusem w tym przypadku jest natomiast niższe oprocentowanie.

Produkty zablokowane wymagają zdeponowania kryptowalut na ustalony z góry okres, najczęściej 30, 60, 90 lub 120 dni. W zamian za zamrożenie aktywów na określony czas, otrzymujesz wyższe nagrody. Nadal możesz zrezygnować z subskrypcji przed ustalonym terminem, ale rezygnujesz wtedy ze wszystkich odsetek wypracowanych do tej pory.

Jak obliczane są nagrody na Simple Earn?

Nagrody jakie otrzymujesz za zdeponowane aktywa są obliczane według poniższego wzoru:

Nagrody = Twoje zdeponowane aktywa*APR/365, zaokrąglone w dół do 8 miejsc po przecinku.

Binance zastrzega, że APR może ulec zmianie, nawet codziennie i to w przypadku zarówno elastycznych, jak i zablokowanych produktów.

Nagrody zaczną być gromadzone następnego dnia po dokonaniu subskrypcji, nie otrzymasz odsetek za pierwszy dzień subskrypcji.

Przykładowo: jeśli zasubskrybujesz produkt we wtorek, to nagroda zacznie być gromadzona we środę, a na Twoje konto trafi dopiero następnego dnia, we czwartek.

Nagrody są obliczane i przekazywane do portfela Spot codziennie pomiędzy 00:00 a 08:00 UTC. Ze względu na opóźnienia systemowe, ta godzina również może ulec opóźnieniu.

Binance udostępnia kalkulator, za pomocą którego możesz wstępnie obliczyć ilość odsetek jakie otrzymasz po zasubskrybowaniu wybranej opcji. Znajdziesz go wybierając Zarobki >> Binance Zarobki i przewijając stronę w dół.

kalkulator binance

Limity subskrypcji dla produktów Binance Earn

Produkty Simple Earn objęte są limitami, zarówno na poziomie produktowym, jak i limitami na użytkownika.

  • Całkowity limit subskrypcji oznacza liczbę monet przewidzianych do zdeponowania, po osiągnięciu której nowe zapytania nie będą przyjmowane, w tym prośby o automatyczną subskrypcję.
  • Indywidualne limity na jednego użytkownika, oznaczają liczbę monet jaką może zdeponować jeden użytkownik. Binance wprowadza ten limit, aby zapewnić wszystkim klientom uczciwy dostęp do produktów.

Jaka jest różnica pomiędzy Simple Earn a poprzednimi platformami?

Przed 22 września 2022 r. użytkownicy mogli korzystać z produktów Flexible Savings, Locked Savings i Locked Staking. Wprowadzenie Simple Earn to jeszcze prostsza i lepsza forma oszczędzania na jednej platformie. Binance stara się uprościć system dystrybucji nagród, subskrypcję i procesy wykupu tak, aby były jak najbardziej zrozumiałe dla każdego użytkownika.

Dodaj opinię