bitbay gieldy 710x100

Kanga Exchange pozyskuje kolejnych inwestorów

Giełda Kanga ogłosiła pozyskanie kilku kolejnych strategicznych inwestorów, zajmujących się wspieraniem projektów z branży ktyptowalut i blockchain.

Kanga Exchange pozyskała trzech nowych inwestorów strategicznych: Chain Ridge Capital, Oracles Investment Group oraz Minted Lab.

Chain Ridge Capital jest firmą venture capital inwestującą w branżę kryptowalut i zdecentralizowanych finansów. Fundusz inwestuje w projekty mające wizję rozwoju finansów niekontrolowanych przez rządy z naciskiem na zdecentralizowane technologie.

Oracles Investment Group (OIG) to platforma inwestycyjna umożliwiająca dokonywanie inwestycji w najbardziej obiecujące projekty z branży kryptowalut. Najczęściej są to projekty na wczesnej fazie rozwoju z dużym potencjałem na przyszłość.

Minted Lab zajmuje się analizą i sprawdzaniem projektów kryptowalutowych dając inwestorom obiektywny obraz na temat zasadności podjęcia inwestycji. Dzięki temu branża blockchain i kryptowalut staje się łatwiejsza do inwestowania dla ogółu społeczeństwa.

Rozwój na arenie międzynarodowej

Kanga Exchange poczyniła ostatnio szereg działań zmierzających do pozyskania partnerów strategicznych i inwestorów. Począwszy od projektu Metahero, którego główną twarzą jest Robert Gryn, polski milioner z branży marketingowej, który znalazł się na liście Forbsa wśród najmłodszych milionerów na świecie. Robert Gryn oraz projekt Metahero posiadają szerokie zaplecze marketingowe, które może pomóc giełdzie Kanga zaistnieć na arenie międzynarodowej.

Zaledwie kilka dni temu miało miejsce IEO tokenów KNG, przeprowadzone we współpracy z projektem Tenset. Giełda Kanga pozyskała również partnerów zajmujących się dostarczaniem profesjonalnych narzędzi do tworzenia rynku na giełdzie kryptowalut.

Niezaprzeczalnie giełda Kanga jest jedną z najszybciej rozwijających się platform kryptowalutowych na arenie europejskiej. Wczoraj giełda ogłosiła, że posiada już sieć ponad 250 kantorów stacjonarnych na terenie Polski i dokonuje również ekspansji na rynek ukraiński i czeski.

gif kanga exchange

Dodaj opinię