bitbay gieldy 710x100

Zonda

zonda logo

Zonda, czyli dawny BitBay

Poznaj interesującą historię Zondy, która obecnie może szczycić się mianem największej giełdy cyfrowych walut w Europie Środkowej. Pierwotnie była znana pod nazwą BitBay. Jest polską giełdą kryptowalut założoną w 2014 roku w Katowicach. Pomysłodawcą i pierwszym CEO giełdy był Sylwester Suszek, który przed zaangażowaniem w kryptowaluty współtworzył dwie duże firmy w sektorze finansowym. Zapewniło to Zondzie/BitBayowi nawiązanie korzystnych partnerstw już na samym starcie działalności

Od początku istnienia Zonda była ukierunkowana na bycie giełdą skoncentrowaną wokół kryptowalut. W 2015 roku została uruchomiona druga wersja platformy, która uprościła nawigacje i dodała do oferty nowe kryptowaluty takie jak Ethereum i Lisk. W tym roku została też zapoczątkowana ekspansja na inne rynki europejskie, a pierwsze zagraniczne biuro powstało w holenderskim Amsterdamie.

Rok później rozpoczęły się pracę nad trzecią wersją platformy handlowej, która miała zostać finalnie uruchomiona w 2017 roku. Wiązało się to ze znacznym powiększeniem zespołu, a także wprowadzeniem nowych usług takich jak BitcoinCantor umożliwiający klientom Zondy dokonywanie płatności w Bitcoinie.

Przez kilka lat działalności Zonda dała się poznać w branży jako poważny gracz. Potwierdzają to liczne wyróżnienia, w tym Polska Nagroda Innowacji za rok 2017 oraz tytuły Najlepszej Giełdy Kryptowalut 2017 i 2018 przyznane odpowiednio na Cryptocurrency World Expo i Berlin Summit. Do najświeższych osiągnięć Zondy należy nagroda „Giełda Blockchain Roku 2019” przyznana przez Invest Cuffs.

W 2018 roku giełda przeniosła się na Maltę, ze względu na bardziej przyjazne środowisko prawne i regulacyjne dotyczące branży cyfrowych walut. W 2019 Zonda otrzymała licencję FIU w Estonii.

W roku 2021, na skutek rebrandingu, stara nazwa BitBay przestała być używana i została oficjalnie zastąpiona przez nazwę Zonda. Według właścicieli zmiana jest wynikiem globalnych ambicji, które przejawia polska giełda. Firma reklamuje się jako uniwersalny ekosystem narzędzi wymiany walut, który jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy utrzymują się z handlu kryptowalutami. Z tego powodu w ofercie Zondy znajdują się konta dla klientów indywidualnych i te dla biznesowych.

bitbay to zonda

Zonda – regulacje i bezpieczeństwo użytkownika

Twórcy giełdy Zonda przykładają dużą uwagę do kwestii transparentności. Jeden z CEO (Przemysław Kral) ma bardzo duże doświadczenie w dziedzinie prawa, z którego jego firma chętnie korzysta. Zaowocowało to między innymi pomyślnym przejściem audytu finansowego przeprowadzonego przez estońską jednostkę analityki finansowej (FIU). Dzięki temu Zonda stała się pierwszą giełdą kryptowalut w historii Estonii, która otrzymała pozytywną ocenę i w rezultacie została wydana jej stosowna, potwierdzająca to licencja. Należy wspomnieć również o tym, że spółka w następstwie podała do wiadomości publicznej również swoje sprawozdania finansowe. Dzięki temu klienci giełdy mogą w prosty sposób zweryfikować jej działalność w świetle obowiązującego prawa.BitBay-to-teraz-Zonda

W dogłębnej analizie przeprowadzonej przez agencję audytową pod lupę wzięto między innymi istnienie i stan aktywów kryptowalutowych oraz ich obecność na kontach użytkowników. Kontroli podlegały również wszelkiego rodzaju sprawozdania finansowe, a także zgodność działań firmy z obowiązującymi procedurami AML i KYC (odpowiadającymi za przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy i za sposoby weryfikacji tożsamości klienta).

Pozytywna opinia FIU potwierdza wiarygodność giełdy Zonda, jej przejrzystość finansową oraz przestrzeganie odpowiednich norm bezpieczeństwa. Dodatkowo dobrze opiniuje stabilność finansową firmy.

Ochrona inwestycji i środków klienckich w Zonda

Twórcy giełdy Zonda prowadzą szeroko zakrojoną kampanię informacyjną dla swoich klientów, dotyczącą kwestii bezpieczeństwa. Zachęcają do samodzielnego zgłębiania wiedzy na ten temat, a także uświadamiają o zagrożeniach czyhających na inwestorów. Właściciele giełdy pouczają między innymi o tworzeniu skomplikowanych haseł, które są trudne do odgadnięcia, a także udostępniają możliwość włączenia usługi logowania dwustopniowego.

Logowanie dwustopniowe chroni Twoje konto nawet w przypadku, w którym Twoje hasło zostało wykradzione. Wymaga bowiem dodatkowej weryfikacji w postaci podania kodu przesłanego na podany wcześniej adres mailowy lub użycia aplikacji Google Authenticator generującej jednorazowe kody do logowania.

W kwestii bezpieczeństwa środków, Zonda przetrzymuje wszystkie kryptowaluty w tak zwanych zimnych portfelach. Dzięki temu nie są one bezpośrednio połączone z serwerami samej giełdy. Tego rodzaju segregacja jest gwarantem tego, że nie mają do nich dostępu osoby nieupoważnione. W kwestii tradycyjnych walut fiat, Zonda współpracuje z renomowanymi bankami stosującymi własne zabezpieczenia.

Giełda kryptowalut Zonda działa na dedykowanych szyfrowanych serwerach. Połączenia są chronione protokołem https. Właściciele serwisu twierdzą, że podjęli wszelkie dostępne starania, które umożliwiły im zabezpieczenie w odpowiedni sposób wszelkie bazy danych, portfele cyfrowe, hasła użytkowników i inne wrażliwe informacje.

Do kolejnych środków ochrony inwestycji stosowanych przez Zonda należy autoryzacja przelewów wychodzących i przychodzących przez pracowników giełdy. Oprócz tego użytkownicy mogą włączyć funkcję zatwierdzania akcji dokonywanych w ramach operowania kontem. Dzięki temu każda akcja wykonywana w ramach konta będzie wymagała podania dodatkowego kodu bezpieczeństwa generowanego przez aplikację Google Authenticator lub podanego w wiadomości emailowej.

Handel kryptowalutami za pośrednictwem giełdy Zonda – jak zacząć?

Handlowanie za pośrednictwem Zonda jest możliwe tylko dla osób pełnoletnich. Giełda obsługuje ponad 50 walut cyfrowych, w tym gigantów rynku krypto, jak BTC, ETH, LTC, XRP oraz XMR. Ponadto dostępne są również waluty fiat: PLN, EUR i USD. Tak duża liczba instrumentów handlowych oznacza ogromne możliwości inwestycyjne dla klientów Zonda.

By rozpocząć handel kryptowalutami, musisz utworzyć i zweryfikować konto. Możesz wybrać spośród dwóch rodzajów rachunków, czyli osobisty albo firmowy. W trakcie procesu zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu, na który przyjdzie SMS z kodem, który należy podać w następnym kroku. Po dokonaniu tej formalności przychodzi czas na uzupełnienie danych osobowych. Warto przygotować sobie na ten etap dokument tożsamości, taki jak dowód osobisty albo paszport. Niezbędnym będzie także dokument potwierdzający adres miejsca zamieszkania. Może to być na przykład rachunek, umowa, pismo urzędowe lub wyciąg z konta bankowego. Do zabezpieczeń stosowanych przez giełdę Zonda należy także weryfikacja twarzy.

Zgodnie z regulaminem giełdy w celu uzyskania pełnej funkcjonalności serwisu konto należy zweryfikować wymienionymi wcześniej dokumentami. Dopiero wtedy zostaną odblokowane wszystkie możliwości giełdy Zonda. Pełna funkcjonalność oznacza między innymi możliwość wypłacania środków z konta – zarówno fiat, jak i cyfrowych walut oraz wpłacania walut fiat na giełdę.

Funkcjonalności giełdy kryptowalut Zonda

Giełda zapewnia dostęp do aktualnych wykresów obrazujących wysokość kursów. Można je swobodnie modyfikować w celach analitycznych, na przykład poprzez wybór zakresu czasowego (od 1 minuty do jednego roku). Wśród dostępnych wskaźników znajdziesz między innymi ceny otwarcia i zamknięcia, a także najwyższe i najniższe ceny z interesującego Cię okresu. Umożliwia to dość dokładne śledzenie trendów, zarówno tych bieżących, jak i przeszłych, co ułatwia stworzenie skutecznej strategii inwestycyjnej.

Do narzędzi inwestycyjnych udostępnionych przez Zonda należy między innymi opcja „szybka transakcja”, która umożliwia natychmiastowe sprzedanie lub kupienie pożądanej kryptowaluty po aktualnym kursie. Alternatywą jest funkcja „wystaw ofertę”, pozwalająca na samodzielne określenie interesującego Cię kursu kupna lub sprzedaży. W tym przypadku transakcja zostanie zrealizowana dopiero wtedy, kiedy cena osiągnie wybrany przez Ciebie poziom.

Bardzo przydatnymi funkcjonalnościami są także oferty typu „Stop” oraz „Fill or Kill”. Ta pierwsza uruchamia sprzedaż lub kupno w momencie, w którym cena danej kryptowaluty osiąga określony przez Ciebie poziom. Dzięki temu nie musisz monitorować rynku na bieżąco. “Fill or Kill” to z kolei oferta limitowana, która albo jest realizowana natychmiast i w całości, albo zostaje anulowana. Stosując ją, masz pewność, że cała pozycja zostaje zrealizowana szybko i po pożądanym przez Ciebie kursie.

Giełda Zonda pobiera prowizje za dokonywane przez Ciebie transakcje. Wysokość opłat różni się w zależności od typu dokonanej transakcji i może wahać się od 0,43 do 0,17 procent.

Dla zaawansowanych traderów grających jednocześnie na kilku rynkach, Zonda opracowuje stale nowe produkty i rozwiązania, takie jak Tryb PRO, aplikacja mobilna czy wewnętrzny kantor fiat z 0% prowizji. Warto się z nimi zapoznać, jeżeli posiadasz już większe doświadczenie w handlu na giełdzie kryptowalut.

Giełda kryptowalut Zonda – podsumowanie

Zonda jest ambitnym projektem, który udostępnia bardzo dużą liczbę instrumentów i stwarza dużo możliwości inwestycyjnych. Niewątpliwym plusem dla polskiego użytkownika jest fakt, że może on cieszyć się doskonałą, szybko reagującą obsługą klienta w rodzimym języku.

Interesującym dodatkiem do giełdy jest bank wiedzy dostępny na głównej stronie Zonda. Twórcy dbają o to, by informować swoich użytkowników o newsach z branży finansowej, które mogą wpływać na ich inwestycje. Zonda udostępnia również wszelkiego rodzaju webinary i materiały szkoleniowe, które będą przydatne zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych inwestorów. Ich tematyka dotyka bardzo wielu kwestii powiązanych z kryptowalutami oraz branżą finansową.

Nieustanny i szybki rozwój giełdy pozwala przypuszczać, że w przyszłości zostaną dodane do niej kolejne funkcjonalności, które pozwolą na jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne wykorzystywanie giełdy Zonda do swoich inwestycji.

> Lista i opinie o innych giełdach kryptowalut <

46 opinii o “Zonda”

 1. Zgadzam się z wszystkimi wcześniejszymi wpisami. Zonda pozwala wpłacić środki po czym od razu je blokuje żądając wyjaśnienie ich pochodzenia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie sposób w jaki to robią. Ja wpłaciłem środki w czwartek a w piątek dostałem maila ze moje środki zostały zablokowane i mam 7 dni na wyjaśnienie ich pochodzenia. W poniedziałek otrzymali wszystkie dokumenty potwierdzające pochodzenie środków. Dopiero dwa dni później dostałem odpowiedź że muszę również udokumentować pochodzenie środków które wpłaciłem 3 lata temu. Dodam, że środki które wpłaciłem obecnie to ponad 100tys. zł i giełda otrzymała pełne wyjaśnienie ich pochodzenia, po czym każą mi pokazać pełna historię środków wpłaconych 3 lata temu (a to były raptem 2tys PLN). W mojej odpowiedzi napisałem im, że nie posiadam już rachunku bankowego z którego wpłacałem tamte środki i nie mam możliwości przedstawić im histori przelewu, bo nie mam już dostępu do konta bankowego które zamknąłem 2 lata temu. W odpowiedzi otrzymałem zdanie, że mam jeszcze jeden dzień na wyjaśnienie sytuacji. Zapytałem co mam w tej sytuacji w takim razie zrobić – póki co brak odpowiedzi od 2 dni, a ponad 100 tys. zablokowane. Zastanawiam się czy takie działanie jest wogule zgodne z prawem. Szukam teraz pomocy prawnej. Przestrzegam przed tą giełda.

  Odpowiedz
 2. Giełda wymyślą przeróżne problemy by nie wypłacić pieniędzy. Po dostarczeniu im wszelkich potwierdzeń, żądają kolejnych. Dla przykładu rozliczenia pit sprzed pięciu lat lub skąd pochodziły krypto waluty przelane w 2016 roku. Nawet jak dostarczysz te dane, żądają kolejnych dokumentów i tak bez końca. Omijać szerokim łukiem. Nie polecam

  Odpowiedz
 3. Dajcie sobie spokój z ta firemka. Żądają dowodów na wasze źródła dochodów w tym pity. Żadna giełda nie wymaga tylu prywatnych informacji, poza tym prowizje za wpłaty/wypłaty kosmiczne. Wypowiedzieli mi umowę ale szczerze mówiąc takich matolow nie spotkałem jak ci. Potrąca klientów.
  Ta negatywna opinie moderator tez wykasuje? 😛

  Odpowiedz
 4. Dajcie sobie z nimi spokój! Do pięt nie dorośli prawdziwym giełdom. Żądali pierdyliona dokumentów, by potwierdzić źródło moich dochodów. Na początku oczekiwali, ze wyjaśnię im źródełko, wiec wysłałam przykładowe potwierdzenia przelewów z JDG na konto prywatne a potem skromna cześć na ich konto. To zażądali pitow
  Takiej weryfikacji nie ma żadna inna giełda jak binance czy KuCoin. W końcu otrzymałem wypowiedzenie, z informacja ze więcej ze mną nie nawiążą współpracy :-P. Nic tylko sobie żyły podciąć z tego powodu, mówię im bye! Potrąca klientów i na tym się skończy ich zabawa. Jest wiele ciekawszych giełd a wpłata na binance zabiera grosze prowizji.

  Odpowiedz
 5. Blokowanie środków i żądanie różnego rodzaju dokumentów to w Zondzie norma. Mogą np. zażądać wyciągu z zamkniętego kilka lat temu rachunku bankowego, albo PIT-ów w których zawarte dane pozwalają na nieautoryzowane logowanie na konto podatnika.
  Giełda działa tak jakby miała duże problemy finansowe i nie chciała dopuścić do odpływu kapitału.
  Jako były klient Bitbay a następnie Zondy stanowczo Państwu odradzam współpracę z tą giełdą. Aby nie przybyło siwych włosów na głowie lepiej korzystać z innych, bardziej wiarygodnych i z mniejszymi prowizjami.
  Zonda wprawdzie ma wpłaty w PLN ale to akurat nie jest problem. Są giełdy które przyjmują EUR a wpłata czy wypłata kosztuje symboliczne 1 EUR. Również przelewy w EUR są bardzo tanie.

  Odpowiedz
 6. Wyłudzanie danych wrażliwych jak niżej, żądają coraz więcej szczegółów WBREW ustawie AML. Ostatnio chcieli PEŁNEGO wyciągu za cały rok (czyli gdzie co kupowałem, przelewałem itp.). Odmówiłem, więc chcą zakończyć „relację biznesową”.
  Z przyjemnością zakańczam!

  Odpowiedz
 7. Zonda to giełda oszustów zabierają pieniądze i nie chcą wypłacać proszę uważać i nie wpłacać żadnych pieniędzy ja wpłaciłem 500 zł i nie otrzymałem nie można zlikwidować

  Odpowiedz
  • W celu odzyskania środków proszę wypowiedzieć zawartą z nimi umowę. Można to zrobić poprzez środki komunikacji elektronicznej. Pieniądze zostaną zwrócone na konto z którego zostały wpłacone w ciągu 7 dni o ile dobrze pamiętam.
   Weryfikacja konta to najczęściej droga przez mękę i nie gwarantuje sukcesu.
   Minusem jest niemożność ponownego zawarcia umowy z Zonda. Ale to chyba nie problem.

 8. Szczerze odradzam !! Jestem 2 lata na platformie . Chcą pochodzenia środków. Mimo pokazania im pitów na 2-krotnośc wpłaconych pieniędzy. Dalej wymyślają chcą nowe dokumenty i tak bez końca. Myślę że planują okraść ludzi. W życiu nie widziałem takiej weryfikacji. Wcale się nie zdziwie jak ludzie w większym porfelem jak Sylwester Suszek zanczą znikać.
  Radzę uważać co się im wysyła.

  Odpowiedz
 9. Po 3 latach użytkowania giełdy dostaję wiadomość że musze potwierdzić źródło pochodzenia środków gdyż moje zachowanie na platformie jest podejrzane. Rozumiem że giełda nie polega na tym aby wejść, przelać pieniądze, kupić krypto i je wypłacić na inny portfel? niby co innego miałbym robić, słuchać muzyki aby nie być podejrzanym? Natomiast najgorsze w tym wszystkim jest to, że poza oświadczeniem o pochodzeniu środków oczekują pasków wynagrodzenia, aktu dziedziczenia ze spadku, dokumentów potwierdzających darowizne itp. kompletny nonsens i żart. Banki również mają obowiązek przeciwdziałać praniu brudnych pieniędzy, ale nikt nie oczekuje takich dokumentów tylko kończy się na oświadczeniu. Po mojej interwencji dostaje odpowiedź od Zondy od p. Dawida Lichego „Prosimy o udokumentowanie pochodzenia wpłat FIAT oraz BTC. Chętnie zakończę z Zondą współpracę gdyż nie jest to dla mnie na tyle wiarygodna firma (pełno błędów na platformie) abym chciał wysyłać wrażliwe dla mnie dane, nie mam pewności czy moje dane są starannie i należycie zabezpieczone.

  Odpowiedz
 10. Dużo czytam komentarzy o problemach z weryfikacją konta, tymczasem u mnie wszystko przebiegło raczej bez problemów. Miałam powiadomienie o konieczności aktualizacji KYC i trzeba było od nowa przejść wszystkie kroki. Ale poza koniecznością dwukrotnego wgrania zdjęcia dowodu, cały proces przebiegł bardzo szybko i gładko. Myślę, że trwało to ok, 1-2 godz.

  Odpowiedz
  • odradzam dalsza wspolprace.
   tez mnie zweryfikowali pozytywnie, wplacilem na probe 500pln, wymienilem na trona, chcialem przeslac testowo na inna gielde. Zalokowali bez podania przyczyny.
   OMIJAC TA FIRME.

  • mi zablokowali 500pln – wyslane na gielde w ramach testu, zamim jeszcze przeczytalem o ich praktykach.
   KYC pozytywne.

 11. Jestem po procedurze weryfikacji źródła pochodzenia środków i przyznaję innym , że jest to proces upierdliwy i męczący , nie mniej jednak mówienie , ze zonda ukradła coś to nieuczciwa opinia . Po kilku dniach i mailach wypłaty miałem odblokowane , wystarczyło współpracować z osobą weryfikującą . Nie miałem nic do ukrycia , więc nie było też problemu większego . Fakt , że wystąpiła wymiana 5 maili , w których wysyłałem róże kolejne dokumenty . Czytając fora byłem oczywiście wściekły sądząc , że środki mi faktycznie przepadły , więc piszę tę opinie bo nigdzie nie znajdziecie normalnej i obiektywnej , wszyscy piszą w nerwach i stresie o kradzieży a fakt jest taki , że wchodzące nowe przepisy będą coraz mocniej naciskać podmioty jak zonda do weryfikacji , czy ich użytkownicy nie piorą tam kasy ( np z handlu narkotykami ) . Tak więc na spokojnie , przejdźcie proces , pieniądze zostaną wam odblokowane . A czy chcecie dalej korzystać z zondy po tym fakcie ,to już inna sprawa . Jedna rzecz , która mi bardzo nie odpowiada jest to , że zonda pozwala wpłacić środki następnie je blokując . Źle to po prostu wygląda i wzbudza podejrzenia oraz stres użytkowników . NIe powinno być możliwości wpłaty środków , jeśli nie można ich wypłacić . Zmuszanie do przejścia procedury AML kiedy zostały komuś zablokowane środki powoduje duży stres i sporo nerwów. Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Zgadzam się, nie wygląda na to żeby Zonda robiła coś pod górkę, raczej takie są wymagania prawne obecnie.

 12. Chciałem wypłacić środki na swój portfel z którego wcześniej przelewałem. Od razu mi je zablokowali. Żeby odblokować praktyki uwłaczające godności ludzkiej. Nie polecam, moje środki już tam się nie znajdą. Prowizje coraz większe, brak słów. Przez takie praktyki czeka ich szybki upadek. Cieszę się, że udało mi się zabrać od nich moje środki.

  Odpowiedz
 13. A ja daje 5 gwiazdek. Operuje kwotami oscylujacymi w granicy 15 tyś i nie miałem i nie mam problemu z wypłatami. Klarowne warunki, weryfikacja przeszła bez problemu. Polski support, odpowiadają na wszystkie pytania. Szybkie wpłaty, szybkie wypłaty. Niesamowita łatwość operowania PLN/Krypto. W Polsce – nie ma konkurencji. Ja osobiście polecam.

  Odpowiedz
  • i tak ci zablokuja. mi zablokowali moja pierwsza wplate 500pln ???? dobrze ze to tylko byl test

 14. Dzisiaj zaje..ali mi 4000zł z giełdy miałem tam walutę XIN i nagle ją skasowali . a od kilku dni toczę batalię bo wprowadzili inne zasady weryfikacji i ciągle odrzucają mi moje dane , więc nie mogę dostać się do pieniędzy …. to co piszą w internecie i programach w telewizji na temat tej giełdy to prawda … wałkarze czekający jak tylko okraść … kto ma tam kasę niech ucieka … poza tym firma wpisana jest na listę ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego w roku 2018 – i wciąż na niej widnieje !!!!

  Odpowiedz
  • To trzeba śledzić informację – trąbili 1 lutego że 15 lutego kończą obsługę kilku projektów i między innymi XIN. Więc trza było szybko wypłacać albo sprzedawać te coiny, teraz to miej pretensje do siebie że przespałeś. A znajdz mi inną giełdę, która z taką łatwością pozwala operować parą pln/btc i inne. Ja wypłacam bez problemu środki do 15 tyś. Bez totalnie żadnego problemu… Powyżej ? Nie wiem…. Nie operuje większymi kwotami

 15. Brak możliwości zalogowania się na konto na giełdzie zonda! Strona ciągle nie odpowiada pomimo podania prawidłowch danych przy logowaniu. Zdecydowanie NIE POLECAM ZONDA!

  Odpowiedz
  • Nie działa już logowanie przy pomocy nazwy użytkownika, musisz podać email i hasło.

 16. NIE POLECAM, zablokowali moje 20 tysięcy, zero kontaktu, zablokowali mój numer telefonu że nie mogę do nich się dodzwonić. OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI J*****!!!!!! Mam nadzieje że oni zdechną k**** tam w swojej Estonii!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 17. Witam jestem kolejną ofiarą tej Giełdy jak tak dalej będzie z blokadom na moim koncie będę zmuszony pozwać spółkę z siedzibą w Estonii nam dobrego prawnika co Ich pociągnie po kieszeni bo niemoglem na górce sprzedać a teraz leci na łeb może boją się panki przed wypłacającymi nie wiem jestem rozczarowany na dzień dzisiejszy nie polecam wpłat bo mogą was tak sobie zablokować i unikać kontaktu chamstwo!

  Odpowiedz
  • Proponuję pozew zbiorowy. Ja miesiąc temu zdeponowałem spory kapitał i nie mam do niego dostępu.
   Za każdym razem czepiają się czego innego, wpłatomat, wyciąg za miesiąc, za rok, pit… nie ma końca.
   W krypto liczy się czas. Wydaje mi się, że robią to z premedytacją, żeby mieć środki na koncie.

  • Zgadzam się za wypłatę qark chcą 400tokenow. Mam 370 zapłaciłem za nie 400zl.. pojebało ich.

 18. Myślałem, że po rebrandingu będę kontynuował współpracę z giełdą ale zaczęli robić problemy z wypłatą środków to chciałem zamknąć u nich konto ale okazuje się, że nawet z tym są problemy. NIE POLECAM.

  Odpowiedz
 19. Od 3 miesięcy czekam na odblokowanie konta, bo nie będąc świadomym, że to bitbay chciałem założyć drugie na tego samego maila…. Dramat.

  Odpowiedz
  • Mnie nie chcą zweryfikować konta, umawiają się na rozmowę telefoniczną i nie dzwonią .
   Nie publikują postu n fb .Dziwnie to wygląda.

 20. Ciekawe jak to będzie wyglądało teraz po rebrandingu. Czy Zonda utrzyma pierwsze miejsce na rynku polskim, czy jednak konkurencja która mocno depta po piętach wyprzedzi Zondę czyli dawną giełdę BitBay.

  Odpowiedz

Dodaj opinię