bitbay gieldy 710x100

Tokeny KNG rozeszły się w 5 minut. Wielu inwestorów obeszło się smakiem

IEO tokenów KNG zakończyło się w rekordowym czasie 5 minut, zainteresowanie było olbrzymie i większości użytkowników nie udało się zrealizować zakupu.

Giełda Kanga Exchange w ramach IEO na swojej platformie sprzedała 1 milion tokenów KNG za łączną kwotę 2 milionów dolarów. Spośród 4410 użytkowników dopuszczonych do udziału w IEO, tylko 2327 szczęśliwcom udało się nabyć tokeny KNG.

Problemy techniczne i niezadowolenie użytkowników

Jeszcze przed rozpoczęciem IEO pojawiły się problemy techniczne i niedopatrzenia na platformie Kanga. Pierwszym błędem był zegar źle odmierzający czas. U użytkowników z Polski zegar ten pokazywał np. 1 godz. 5 min, kiedy w rzeczywistości do rozpoczęcia sprzedaży pozostało tylko 5 min. Użytkownicy z innych krajów raportowali, że u nich było jeszcze gorzej, prawdopodobnie ze względu na różnice w strefach czasowych.

Po uruchomieniu sprzedaży system nie był w stanie przetworzyć olbrzymiej ilości żądań, co skutkowało zawieszaniem się platformy. Gdy użytkownikom udawało się przejść dalej, otrzymywali błąd informujący o niewystarczającej ilości środków na koncie.

błąd kanga

Na oficjalnych profilach giełdy Kanga na Twitterze i Telegramie pojawiło się masę niezadowolonych użytkowników, którym nie udało się zakupić tokenów KNG. Tym bardziej że pozostali oni z zamrożonymi tokenami 10SET, które trzeba było kupić żeby móc uczestniczyć w IEO Kanga.

gif kanga exchange

2 opinie o “Tokeny KNG rozeszły się w 5 minut. Wielu inwestorów obeszło się smakiem”

    • Powyższy komentarz został przez nasz filtr uznany za spam i faktycznie jest spamem ale został umieszczony, bo pomimo oszczerstw wnosi dodatkową informacje do artykułu. Użytkownicy, którzy zakupili tokeny mają dostęp tylko do 50% zasobów reszta jest odmrażana codziennie równomiernie przez 50 dni. Co nie zmienia faktu, że zostało sprzedanych 1 mln tokenów KNG.

Dodaj opinię