bitbay gieldy 710x100

Binance

Binance opinie

Binance jest globalną giełdą kryptowalut założoną w Szanghaju w 2017 r. przez Changpeng Zhao i Yi He. Fundusze na rozwój platformy zostały zebrane za pośrednictwem ICO (Initial Coin Offering). Sprzedano wówczas tokeny Binance Coin (BNB) za równowartość ok. 15 mln $. Kilka miesięcy później giełda stała się jedną z największych platform wymiany kryptowalut pod względem wielkości wolumenu na świecie.

BNB to tokeny rodzime giełdy Binance, które służą między innymi do dokonywania opłat na platformie oraz umożliwiają branie udziału w projektach organizowanych przez Binance.

Giełda oferuje szeroki wybór kryptowalut (ponad 150) oraz obsługę platformy w języku polskim. Na platformie można handlować w parach z wieloma walutami fiat, w tym z PLN, USD, EUR czy GBP. Ponadto na giełdzie dostępnych jest wiele stablecoinów: USDT, USDC, TUSD, PAX i inne.

binance gif

15 opinii o “Binance”

 1. Binance nadal utrzymuje swoją przewagę nad konkurencją. Choć wydawało się, że może się to źle skończyć jak różne organy z różnych krajów zaatakowały giełdę. Binance jednak odpuścił walkę i wprowadził obowiązkową weryfikację użytkowników.

  Odpowiedz
 2. Uważać proszę na ij Company, the pacifica Group oni przy wypłacie swoich pieniędzy chcą wpłaty 520euro i straszą że po 2 dniach jak nie zapłacisz pieniądze przepadną

  Odpowiedz
  • Chcieli żebym ja wpłacił 800 euro na skrzynkę depozytową gdzie przeleją środki odmówiłem – sprawa trafiła na policje

 3. Tez tak myslalam na poczatku ze jest zajebista ale jest ch….a warta.i musze potwierdzic ze lekko powiedzianie sa zlodzielami.juz tyle razy w ciagu miesiaca co postawilam to albo sa opoznienia z dupy wziete bo jak cna rosnie od swiatowej gieldy jest duza roznica iles tam pipsow….a jak cena sie cofa to i binance i swiatowa gielda maja ta sama cene…ustawienie stop losa nie dziala prawidlowo i zamyka cie z opoznieniem ponizej jego….aplikacja i strona maja ogromne opoznienia i ogromne oplaty ze w momencie gdy myslisz ze zarobiles to przez ich bledny juz jestes stratny…..zawiesza sie zajebiscie w takich momentach ze w momencie przelogowania na nowo blagasz by cie z transakcji nie wywalilo…..itd.itd…BINANCE JSTE MOJA 1 GIELDA CO WYPROBOWALAM i polecam szukac innej….trafilam na podobna gielde ale ceny wachaja sie prawidowo ze swiatowa i nie trzeba tyle kombinacji i wysilku….

  Odpowiedz
  • Ja to wpłaciłam 250 euro i nie mam z nimi kontaktu. Raz zadzwonili tylko czemu nie handluje. I kontakt się urwał.

 4. O matko jak ta giełda się rozrosła. Giełda Binance stała się jakimś molochem w branży. Duży plus za to że można kupować u nich za złotówki i nie trzeba już najpierw kupować kryptowalut na giełdzie BitBay, żeby później je przelać na Binance, żeby później za to kupić inne krypto.

  Odpowiedz
 5. Chyba popularność giełdy przerosła oczekiwania samych twórców i musieli zawiesić rejestrację nowych użytkowników.
  Za ostatnie 24 h mają obrót prawie 10 mld $.

  Odpowiedz
 6. Giełda Binance od pół roku na rynku, a już jest na pierwszym miejscu pod względem obrotu (prawie 6 mld obrotu dziennie).

  Plusem giełdy jest to, że obecnie można wypłacać z niej dziennie 2 BTC bez weryfikacji i mają bardzo niskie fee 0,1 %, które może być jeszcze zmniejszone o 50 % w pierwszym roku, jeżeli używamy ich waluty BNB do płacenia fee.

  Odpowiedz

Dodaj opinię