bitbay gieldy 710x100

Kanga uruchamia nowe punkty wymiany

Platforma Kanga poszerzyła swoją sieć stacjonarnych punktów wymiany kryptowalut o osiem kolejnych adresów.

Nowe punkty pojawiły się między innymi w Gdańsku, Elblągu czy Malborku. Poniżej pełna lista wraz z dokładnymi adresami:

– Lombard DPK Elbląg II, ul. Płk. Dąbki 179,

– Lombard DPK Gdańsk II, ul. Chrobrego 1,

– Lombard DPK Gdańsk III, ul. Szczecińskiej 23,

– Lombard DPK Grudziądz II, ul. Wybickiego 24-26,

– Lombard DPK Kwidzyn II, ul. Chopina 31b,

– Lombard DPK Malbork II, ul. Kościuszki 23F,

– Lombard DPK Sztum, ul. Mickiewicza 1A,

– Lombard DPK Tczew II, ul. Jasińskiego 16F,

Sieć kantorów stacjonarnych Kanga liczy już prawie 250 punktów zlokalizowanych w całej Polsce. Dodatkowo giełda rozpoczęła ostatnio ekspansję poza granicami kraju. Pierwsze zagraniczne biura zostały otwarte w Czechach i na Ukrainie.

Kanga cały czas pracuje nad rozbudowywaniem sieci punktów wymiany kryptowalut zapraszając do współpracy wszystkie zainteresowane osoby. Partnerstwo na zasadzie franczyzy polega na tym, że Kanga dostarcza wszystkie niezbędne elementy, jak sprzęt, oprogramowanie, cennik oraz wsparcie techniczne. W zamian Kanga pobiera 1 % prowizji od każdej przeprowadzonej transakcji.

Giełda oferuje jeszcze jedną unikalną możliwość związaną z wymianą kryptowalut. A mianowicie, kupno Bitcoina w bankomacie i nie chodzi tu o bitomat, urządzenie specjalnie skonstruowane do wymiany kryptowalut, tylko o zwykły bankomat, w którym najczęściej wypłacamy złotówki. Cała procedura polega na skontaktowaniu się z operatorem (pod nr telefonu lub na Telegramie), który po krótkiej rozmowie przygotuje kod BLIK, za pomocą którego można zrealizować zakup.

gif kanga exchange

Dodaj opinię