bitbay gieldy 710x100

Xtb

Dom Maklerski XTB został założony w 2002 roku i jest jednym z największych notowanych na giełdzie brokerów FX & CFD. W maju 2016 roku XTB zadebiutowało na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa kapitałowa XTB posiada biura w 13 krajach, takich jak Wielka Brytania, Polska, Niemcy, Francja.

XTB oferuje ponad 20 instrumentów CFD na kryptowaluty, co stanowi jedną z najszerszych dostępnych na rynku ofert CFD na waluty cyfrowe. Instrumenty składają się z notowań względem dolara, bitcoina oraz ethereum.

XTB jest regulowany przez największe na świecie instytucje nadzoru, w tym Financial Conduct Authority, KNF, BaFin i CMB.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

16 komentarzy do “Xtb”

  1. Mam u nich konto od 2 lat. Dużo par związanych z krypto – poza tym całość działa pierwsza klasa.
    Oni mają spoko system i głównie dlatego tak długo z nimi działamy.
    Funkcjonuje to pierwsza klasa.

    Odpowiedz
  2. Rachunek zweryfikowany w minutę, dużo par crypto-crypto i crypto-fiat, platforma petarda, jednak 15 lat w tradingu i nadzór robią swoje. Przelewy ekspresowe i ochrona polskiego knf, a ruchy cen dokładnie takie same jak na giełdzie wiec nie robi mi ze to cfd a nie moneta, na to plus bo mi nie ukradną 🙂 Polecam!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz