Wiadomości

BitMarket24 wpisany na listę ostrzeżeń KNF

london bitmarket24

london bitmarket24

Dzisiaj na liście ostrzeżeń polskiej Komisji Nadzoru Finansowego pojawiły się dwa nowe podmioty, pierwszym z nich jest giełda kryptowalut BitMarket24, a drugim spółka BM24 LTD z siedzibą w Londynie, za pośrednictwem której giełda BitMarket24 prowadzi obecnie działalność.

KNF złożył także zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa określonego w art. 150 ust. 1 ustawy o usługach płatniczych (nieuprawniona działalność w zakresie świadczenia usług płatniczych lub w zakresie wydawania pieniądza elektronicznego), które zostało skierowane przez UKNF do Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Jest to ten sam powód, z którego giełda BitBay pojawiła się na liście ostrzeżeń KNF w lutym tego roku. 

Share

Nowości na Bitfinexie: V Systems (VSYS)

v systems

v systems

Giełda Bitfinex wprowadziła handel kryptowalutą V Systems (VSYS) w parach z BTC i USD.

V Systems (VSYS)

V Systems to chmura typu blockchain działająca w celu stworzenia nowej ery gospodarki cyfrowej. V Systems ma na celu dostarczenie pierwszej na świecie rozproszonej bazy danych zorientowanej obiektowo, ogólnego przeznaczenia, uprawnionej do wdrażania i utrzymywania złożonych zdecentralizowanych aplikacji.

Share

Nowości na Bittrexie: Vite (VITE)

vite

vite

Na giełdzie Bittrex handlować można kolejną kryptowalutą: Vite (VITE), w parze BTC-VITE. Kryptowaluta dostępna jest na platformie Bittrex International i mogą nią handlować tylko użytkownicy z poza USA.

Vite (VITE)

Vite stosuje technologię DAG (ukierunkowany wykres acykliczny) dla swojej podstawowej struktury księgi, która przechowuje informacje o transakcjach dla każdego konta. Aby poprawić bezpieczeństwo danych w całej księdze DAG i uczynić ją odporną na manipulacje, Vite stworzył koncepcję Snapshot Chain.

Share

Nowości na Bitfinexie: RSK Infrastructure Framework (RIF)

rif

rif

Giełda Bitfinex wprowadziła nowy token na swoją platformę: RSK Infrastructure Framework (RIF). Handel dostępny jest w parach z BTC i USD.

RSK Infrastructure Framework (RIF)

Architektura RSK, w połączeniu z tokenem RIF, pozwala programistom wdrażać i współdziałać z aplikacjami zbudowanymi na platformie RIF OS. Obejmują one między innymi usługi infrastruktury opracowane przez podmioty zewnętrzne, a także wszelkie dodatkowe aplikacje wdrożone w ramach RSK. 

Share
1 2 106