Wiadomości

Nowości na Poloniexie: Bancor (BNT)

polo-bancor

polo-bancor

Na Poloniexie od dzisiaj można handlować kolejną kryptowalutą: Bancor (BNT), dostępną w parach z USDT, BTC i ETH.

Bancor (BNT)

Bancor to zdecentralizowana sieć płynności, która działa obecnie na blockchainie Ethereum. W przeciwieństwie do zdecentralizowanych giełd, które opierają się na księgach zamówień dopasowanych do kupujących i sprzedających, Bancor wykorzystuje zestaw inteligentnych kontraktów do zarządzania płynnością i umożliwia konwersję jednego zasobu na inny.

Share

Nowiości na Bitfinexie: Waltonchain, Melonport, Credits, Yggdrash

bitfinex

bitfinex

Nowe waluty pojawiły się na giełdzie kryptowalut Bitfinex: Waltonchain (WTC), Melonport (MLN), Credits (CS) and Yggdrash (YEED). Handel będzie dostępny w parach z ETH i USD.

Waltonchain (WTC)

Waltonchain to zdecentralizowana platforma łącząca blockchain z Internet of Things (IoT) za pośrednictwem technologii RFID.


Melonport (MLN)

Melonport jest pierwszym tego rodzaju systemem autonomicznym, zaprojektowanym specjalnie na potrzeby zarządzania zasobami kryptograficznymi. Jego celem celem jest dostarczenie systemu narzędzi, które ułatwią użytkownikom konfigurację, zarządzanie i inwestowanie w cyfrowe zasoby.


Credits (CS)

Credits to otwarta platforma blockchain z autonomicznymi inteligentnymi umowami i wewnętrzną kryptowalutą. Platforma jest przeznaczona do tworzenia usług dla systemów blockchain z wykorzystaniem samo-realizujących się inteligentnych kontraktów i publicznego rejestru danych.


YGGYGGDRASH (YEED)

Yggdrash to oparty na zaufaniu, “wielowymiarowy” system blockchain. Yggdrash ma na celu połączenie odmiennych sieci blockchain za pomocą “oddziałów” zaprojektowanych w celu zwiększenia pojemności danych, szybkości i możliwości rozbudowy. Yggdrash ostatecznie ma funkcjonować jako ekosystem, dzięki któremu firmy mogą budować elastyczne platformy blockchain.

Share

Nowe biuro Coinbase w Dublinie

coinbase dublin

coinbase dublin

Giełda kryptowalut Coinbase w odpowiedzi na rosnącą liczbę użytkowników z Unii Europejskiej, postanowiła otworzyć swoje nowe biuro w stolicy Irlandii: w Dublinie.

Dublin is a talent hotspot for companies like Coinbase as they scale and internationalize critical businesses operations,

We look forward to welcoming Coinbase into the Irish economy, and helping them access our talented pool of young professionals from the technology and financial services sectors.

Coinbase
Share

Bitfinex wprowadza nowy system wpłat dla walut fiat

bitfinex

bitfinex

Giełda kryptowalut Bitfinex poinformowała o uruchomieniu nowego systemu depozytowego dla walut fiat. Wpłaty fiatów na Bitfinexie są dostępne dla zweryfikowanych użytkowników i dotyczą następujących walut: USD, GBP, JPY oraz EUR.

Jak informuje giełda nowy system będzie działał w oparciu o kilka kroków:

  • A user wishing to initiate a fiat deposit on Bitfinex will create a deposit request to signal interest in completing a deposit. Through this deposit request, a user will be able to specify the exact amount and currency which they wish to deposit.
  • Following an account review (which may take up to 48 hours), the user will receive a deposit notification which will include, among other things, bank details specific to the individual’s transaction.
  • The user will be able to initiate the deposit based on the information received through the deposit notification. The deposit will subsequently be processed within 6-10 business days from Bitfinex.
Bitfinex
Share

OKEx i Huobi ogłosiły wprowadzenie czterech stablecoinów powiązanych z USD

dollar

dollar

Giełdy kryptowalut OKEx i Huobi, obie znajdujące się w pierwszej dziesiątce największych giełd kryptowalut pod względem kapitalizacji na świecie, ogłosiły wprowadzenie czterech nowych stablecoinów: TrueUSD (TUSD), USD Coin (USDC), Gemini Dollar (GUSD), and Paxos Standard Token (PAX).

Wszystkie cztery stablecoiny są powiązane z dolarem amerykańskim w stosunku 1:1. Na giełdzie OKEx dostępne są już od 15 października, natomiast na platformę Huobi zostaną wprowadzone 19 października.

Share
1 2 97