bitbay gieldy 710x100

Token FAME zostanie dodany na giełdę OKX!

Niedawno utworzony token FAME zostanie wprowadzony na scentralizowaną giełdę kryptowalut OKX.

FAME token reprezentujący polską federację FAME MMA zostanie wkrótce zalistowany na platformie OKX. Handel ma się rozpocząć 29 kwietnia o godz. 12:00 czasu polskiego w parze FAME/USDT. Depozyty będzie można wpłacać na giełdę od 28 kwietnia, natomiast wypłaty zostaną włączone 30 kwietnia.

W oficjalnym ogłoszeniu na stronie FAME MMA można przeczytać:

Tym, którzy przegapili przedsprzedaż, ta publiczna premiera umożliwi zdobycie kilku tokenów FAME i przygotowanie się do ich wykorzystania w naszym tętniącym życiem ekosystemie. To uczciwa premiera, ponieważ cena tokena zaczyna się od 0,01 USD, czyli tyle samo, co cena w przedsprzedaży.

Giełda kryptowalut OKX jest notowana przez serwis CoinMarketCap na 16 pozycji z dziennym wolumenem przekraczającym 3,8 miliarda dolarów. Tym samym osiąga lepsze wyniki niż KuCoin czy Crypto.com.

Przedsprzedaż tokena FAME na platformie Tenstet Gem Launch Platform (TGLP) zaczęła się wczoraj w południe i zakończy się jutro również w południe. Aby móc uczestniczyć w sprzedaży trzeba posiadać subskrypcję wykupioną na platformie TGLP.

FAME ma być tokenem użytkowym służącym do obsługi wszystkich transakcji przepływających przez ekosystem FAME MMA. W szczególności za jego pomocą mają być opłacane licencje Pay-Per-View, usługi reklamowe i sponsoringowe, a także wynagrodzenia dla zawodników.

W zeszłym tygodniu federacja FAME MMA podjęła współpracę z Metahero, celem wykorzystania nowatorskiej technologii skanowania tworzonej przez zespół Metahero. Pierwsze skany zostały już wykonane i dotyczą one czterech założycieli FAME MMA. Zostaną one sprzedane jako tokeny NFT w ekskluzywnych pakietach na platformie tworzonej przez Tenset.

Dodaj opinię