bitbay gieldy 710x100

Duża współpraca Metahero i FAME MMA

Metahero został oficjalnym sponsorem gali FAME MMA, dzięki czemu będzie miał możliwość skanowania gwiazd tego sportu i sprzedawania ich NFT za pośrednictwem swojego rynku.

Jest to szeroko zakrojona współpraca, która zapoczątkuje praktyczne wykorzystanie technologii tworzonej przez Metahero. W związku z tym partnerstwem Metahero informuje, że pierwszy skaner WDW zaczął już działać w Polsce, gdzie posłużył do utworzenia skanów założycieli FAME MMA.

NFT powstałe poprzez zeskanowanie zespołu FAME zostaną umieszczone na aukcji na tworzonej platformie NFT firmy Tenset. Wykonane zostały skany czterech założycieli FAME MMA, które będą sprzedane w ekskluzywnych pakietach zawierających przepustkę VIP na wszystkie przyszłe gale FAME MMA oraz unikalny token NFT.

Mobilny skaner WDW będzie dostępny na 14 gali FAME MMA, gdzie na miejscu podczas imprezy będzie można skorzystać z jego funkcji skanowania. Wszystkie skany tworzone przez WDW Metahero mają być opłacane w tokenie HERO, z wyjątkiem 100 000 osób, których skanowanie zostanie opłacone przez Metahero.

Metahero i Tenset wspólnie rozwijają swój ekosystem

Skany założycieli FAME MMA są pierwszym realnym sposobem wykorzystania technologii Metahero, a dodatkowo będą powszechnie dostępne w postaci NFT na tworzonym przez Tenset rynku tokenów niewymienialnych. Jedyną możliwą walutą umożliwiającą zakup NFT na tej platformie ma być token natywny projektu 10SET.

Metahero i Everdome sponsorują Roberta Karasia w FAME MMA 14

Robert Karaś, rekordzista świata w podwójnym, potrójnym i pięciokrotnym wyścigu Iron Man będzie sponsorowany przez Metahero i Everdome na 14 gali FAME MMA. Już 14 maja zmierzy się on z Adamem „AJ THE POLISH AMERICAN” JOSEFEM w wadze 30+.

Token Metahero (HERO) został ostatnio listowany na jednej z popularniejszych platform handlu kryptowalutami – Crypto.com. Do handlu dostępna będzie para HERO/USDT.

Za nieco ponad tydzień na platformie Tenset Gem Launch Platform (TGLP) przeprowadzona zostanie przedsprzedaż tokena FAME, mającego pełnić w przyszłości rolę natywnego tokena FAME MMA. Za jego pośrednictwem ma się odbywać sprzedaż Pay-Per-View, a także obsługa wszelkich innych transakcji w ekosystemi FAME MMA.

Dodaj opinię