bitbay gieldy 710x100

Kultowy stadion w Los Angeles zmieni nazwę na Crypto.com Arena

Giełda kryptowalut Crypto.com nawiązała współpracę z AEG, w wyniku której w Boże Narodzenie kultowy obiekt sportowy w Los Angeles, Staples Center zmieni nazwę na Crypto.com Arena.

Giełda Crypto.com została sponsorem tytularnym areny na najbliższe 20 lat. Osoby zaznajomione z tematem twierdzą, że współpraca jest warta 700 milionów dolarów. Od 25 grudnia wielofunkcyjna arena, na której odbywają się setki corocznych imprez sportowych i rozrywkowych i która służy jako oficjalna siedziba NBA Los Angeles Lakers i LA Clippers, NHL LA Kings i WNBA Los Angeles Sparks, będzie znana jako Crypto.com Arena. Umowa ta czyni również Crypto.com oficjalnym partnerem Los Angeles Lakers i LA Kings.

Crypto.com będzie sponsorem ikony kulturalnej w LA

Kultowa arena otworzyła swoje podwoje w 1999 roku i od tamtego czasu odbyło się na niej setki imprez sportowych i rozrywkowych. Każdego roku światowej klasy obiekt gości ponad 240 ważnych wydarzeń o randze krajowej i międzynarodowej oraz ponad 4 miliony gości z wydarzeniami obejmującymi sporty profesjonalne, koncerty, pokazy rodzinne i rozdania nagród, imprezy bokserskie i specjalne, w tym między innymi GRAMMY Awards, NBA All-Star Games i NHL All-Star Games. Był także gospodarzem niektórych z największych gwiazd i występów w muzyce i rozrywce na żywo.

Crypto.com zostanie wyłącznym partnerem w zakresie praw do nazwy, co pozwoli na promowanie się na całym obszarze obiektu wysokiej jakości brandingiem i oznakowaniem. Crypto.com będzie co roku angażować miliony fanów sportu i rozrywki poprzez markowe obszary areny, w tym przestrzeń aktywacyjną o powierzchni 3300 stóp kwadratowych przy wejściu do budynku, a także dedykowane obszary aktywacyjne w głównym holu areny i całego kampusu LA LIVE.

Crypto.com inwestuje bardzo mocno w zwiększanie rozpoznawalności swojej marki oraz całej branży kryptowalut. Niedawno giełda stworzyła profesjonalny film promocyjny z aktorem wysokiej klasy Matem Damonem. Promocja giełdy wiąże się bardzo mocno ze sponsorowaniem różnych drużyn sportowych i indywidualistów wysokiej klasy sportowej. Do współpracy z Crypto.com przyłączyli się między innymi: UFC, F1, Paris Saint-Germain i Philadelphia 76ers NBA.

baner crypto.com

Dodaj opinię