bitbay gieldy 710x100

Binance przekaże 3 mln $ dla ofiar trzęsienia ziemi w Maroku

Jako pomoc ofiarom tragicznego trzęsienia ziemi w Maroku, giełda Binance przekaże do 3 milionów dolarów w BNB użytkownikom Binance zidentyfikowanym jako mieszkający na obszarach dotkniętych tragedią.

Użytkownicy zostaną zidentyfikowani na podstawie potwierdzenia adresu (POA) zrealizowanego przed 9 września 2023 r. w prowincji Marrakesz-Safi, która ucierpiała najbardziej. Użytkownicy, którzy ukończyli POA przed tą datą na obszarze prowincji Marrakesz-Safi, otrzymają po 100 dolarów w BNB bezpośrednio na swoje konta Binance.

Dodatkowo giełda przekaże po 25 USD w BNB dla wszystkich użytkowników, którzy nie zdążyli jeszcze ukończyć POA. Każdy istniejący użytkownik, który ukończy POA po 9 września 2023 r., a przed 30 września 2023 r., otrzyma 25 USD w BNB bezpośrednio na swoje konto Binance.

Co więcej, aktywni użytkownicy giełdy dokonujący transakcji w Maroku, którzy nie znajdują się na dotkniętym obszarze, otrzymają po 10 dolarów w BNB. 

Założyciel i dyrektor generalny Binance CZ powiedział: „Wpływ trzęsienia ziemi na ludność Maroka jest druzgocący. Mamy nadzieję, że uda nam się zapewnić wsparcie osobom dotkniętym tą sytuacją. W imieniu marokańskich użytkowników, którzy otrzymali te datki, ale trzęsienie ziemi nie dotknęło ich, prosimy o przekazanie środków najbardziej potrzebującym”.

Organizacja charytatywna Binance uruchomiła także publiczny adres darowizn , na którym każdy może przekazać darowiznę. Cała kwota kryptowalut otrzymana na ten adres zostanie przekazana autoryzowanej organizacji pozarządowej (która zostanie wkrótce wymieniona), aby pomóc potrzebującym. Darowizny na rzecz Apelu w sprawie nadzwyczajnego trzęsienia ziemi będą akceptowane w BNB, BTC, ETH, USDC, USDT lub BUSD.

Dodaj opinię