bitbay gieldy 710x100

Binance uruchamia nową platformę Megadrop

Giełda Binance stale się rozwija, wprowadzając kolejne innowacyjne rozwiązania do swojego ekosystemu. Najnowszym dodatkiem jest platforma Megadrop, łącząca program zarobkowy Binance Earn z portfelem Web3.

Poprzez Megadrop użytkownicy Binance otrzymują szansę na dostęp do tokenów od młodych projektów Web3, które jeszcze nie zadebiutowały na giełdzie. Warunki uczestnictwa są proste: wystarczy stake’ować swoje tokeny BNB w ramach programu Earn lub wykonywać określone zadania. Megadrop to nowe spojrzenie na koncepcję airdropów.

Nowy miesiąc to nowe wyzwania ze strony czołowej giełdy kryptowalut, jaką jest Binance. Jeśli śledzisz regularne akcje promocyjne na Binance, zapewne znasz program Earn. To system umożliwiający generowanie pasywnego dochodu z różnych działań.

Teraz Binance wprowadza nową platformę – Megadrop – łączącą Earn z portfelem Web3, który został wprowadzony na rynek w zeszłym roku. Aby otrzymać darmowe tokeny projektów, które wkrótce pojawią się na giełdzie, możesz zdecydować się na staking BNB lub wykonywanie różnych zadań w ramach portfela.

Zadania będą miały różne formy, a nagrody będą zależały od specjalnego mnożnika punktów. Jeśli chcesz zrezygnować ze stakingu swoich tokenów, możesz to zrobić w dowolnym momencie, ale BNB zarobione przez Earn zostaną utracone. Ważne jest, żeby wykonać zadania w trakcie trwania Megadrop’a, aby otrzymać punkty.

Gotowy na pierwsze zadanie w ramach Megadrop? Dotyczy ono projektu BounceBit, który oferuje protokół ponownego stake’owania BTC oraz protokół CeDeFi, zwiększający użyteczność tej kryptowaluty poza jej tradycyjną rolę jako magazynu wartości.

Aby wziąć udział w zadaniu Megadrop, upewnij się, że masz cyfrowy portfel Binance Web3. Cała aktywność będzie prowadzona w sieci BNB, więc potrzebne będą tokeny BNB na opłaty za gaz oraz 0,0001 BTCB w portfelu, aby ukończyć zadanie.

Dodaj opinię