bitbay gieldy 710x100

LBank

LBank

> Lista i opinie o innych giełdach kryptowalut <

Giełda LBank została założona w 2016 roku w celu zapewnienia użytkownikom z całego świata profesjonalnych rozwiązań do zarządzania kryptowalutami. Giełda jest własnością i jest zarządzana przez chińską firmę znaną jako Superchains Network Technology Co. Ltd. Ponieważ chińskie przepisy są dość surowe, jeśli chodzi o kryptowaluty, ICO i giełdy, giełda LBank ma swoją siedzibę poza Hongkongiem i obsługuje głównie rynki azjatyckie i chińskie. Giełda przyjmuje jednak klientów z całego świata i oferuje swoje usługi zarówno w języku angielskim, jak i chińskim mandaryńskim.

Podobnie jak wiele innych giełd kryptowalut, LBank oferuje własną, zastrzeżoną internetową platformę handlową. Platforma wymiany jest bardzo ładna i prosta z intuicyjnie zaprojektowanym interfejsem, który jest łatwy w użyciu i zrozumiały. Platforma zawiera również zaawansowane narzędzia i funkcje, takie jak następujące wskaźniki analizy technicznej; MACD, KDJ, RSI, CCI. Ponadto platforma giełdowa zawierała okno głębokości rynku pod wykresem i okno wolumenu poniżej okien zleceń. Rozmieszczenie wszystkich funkcji jest odpowiednie i dobrze przemyślane. Chociaż platforma ma kilka zaawansowanych narzędzi, funkcji i wskaźników technicznych, nie ma żadnych narzędzi do analizy wykresów, takich jak narzędzia do rysowania i inne metody analizy technicznej.

LBank platforma transakcyjna

Koszty handlu w LBank są stosunkowo niskie, zwłaszcza w porównaniu z innymi wiodącymi giełdami kryptowalut. Opłaty zarówno maker, jak i taker są zgrupowane razem w postaci stałej opłaty w wysokości 0,10% za transakcję. Jest to niewiele, biorąc pod uwagę, że większość wiodących giełd pobiera co najmniej 0,20% – 0,25% za transakcję. Jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty, wpłaty są wolne od jakichkolwiek opłat, ale wypłaty wiążą się z opłatą, która różni się w zależności od kryptowaluty.

Od powstania LBanku w 2016 roku nigdy nie zgłoszono żadnego włamania ani utraty środków. Giełda wdraża najnowsze funkcje bezpieczeństwa, takie jak szyfrowane serwery SSL, uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla logowania i transakcji oraz przechowywanie środków użytkowników w portfelu zimnym i gorącym. Ponadto każdy użytkownik jest traktowany na równi z tymi samymi dostępnymi dla niego usługami. Ponadto użytkownicy nie muszą podawać żadnych informacji identyfikacyjnych i mogą pozostać anonimowi podczas handlu na swojej platformie.

> Lista i opinie o innych giełdach kryptowalut <

Dodaj opinię