bitbay gieldy 710x100

Everdome na giełdzie Kanga

Od dzisiaj na Kanga Exchange dostępne są wypłaty Everdome (DOME), projektu dążącego do stworzenia hiper-realistycznego metaverse.

Zlecenia kupna i sprzedaży DOME na giełdzie Kanga zostały uruchomione w środę 9.02. Tego samego dnia ruszył handel tokenem w parach DOME/USDT i DOME/oPLN. Od dziś można również dokonywać wypłat tokena.

Everdome dąży do stworzenia hiper-realistycznego wszechświata metaverse, który będzie dawał możliwie najbardziej realne doświadczenia w ramach Web3. Everdome planuje zbudować swój projekt poprzez tworzenie tokenów NFT, sprzedaż wirtualnych gruntów i najwyższej klasy awatarów. Projekt chce przyciągnąć osoby i marki pragnące stworzyć swój wizerunek w wirtualnym świecie.

Projekt Everdome jest reprezentowany przez osobę Roberta Gryna, tego samego który stoi za projektem Metahero zapewniającym nowoczesną technologię do skanowania 3D i tworzenia wysokiej jakości awatarów.

Pierwsze doświadczenia Everdome mają się pojawić już w marcu 2022 roku, w Internecie zostały już opublikowane materiały wizualizujące wstępny wygląd tworzonego metaverse. Twórcy zapowiadają, że planują wdrożyć cały projekt podczas trzech faz w 2022 roku.

Oprócz Kanga Exchange, Everdome został dzisiaj dodany na zdecentralizowaną giełdę PancakeSwap.

Kanga Exchange kontynuuje ekspansję

Nie ma tygodnia, aby Kanga nie poszerzyła swoich usług o nowe lokalizacje. Do kolejnych punktów w których można kupić lub sprzedać kryptowaluty za gotówkę dołączyły Zielona Góra, Hajnówka oraz drugie największe miasto w Niemczech – Hamburg. Kanga oferuje możliwość wymiany kryptowalut w punktach kantorowych, ale także za pośrednictwem systemu Kanga Local. Umożliwia on kupno lub sprzedaż kryptowalut pomiędzy osobami fizycznymi, gotowymi do skupu i sprzedaży kryptowalut za gotówkę.

gif kanga exchange

Dodaj opinię