bitbay gieldy 710x100

Crypto.com integruje się z Google Pay

Crypto.com wprowadza opcję płatności za pomocą Google Pay dla użytkowników Androida.

Integracja z płatnościami Google Pay została zaplanowana na przyszły tydzień. Wszyscy użytkownicy, którzy połączyli swoje konto z kartą kredytową lub debetową, będą mogli wybrać płatność za pomocą Google Pay w aplikacji Crypto.com. Rodzi to olbrzymie możliwości dotarcia do rzeszy klientów usługi Google Pay.

Pierwszy raz usługa Google Pay została dodana przez Crypto.com w maju 2022 dla użytkowników z Australii i Nowej Zelandii posiadających wydaną w Australii kartę Visa Crypto.com. Mogli oni dokonywać zakupów poprzez Google Pay, ale tylko za pomocą karty Visa Crypto.com.

Bessa? Crypto.com się nie zatrzymuje!

Giełda Crypto.com najwidoczniej postanowiła wykorzystać okres bessy na rynku kryptowalut jako czas intensywnego rozwoju. W ostatnim czasie firma uzyskuje kolejne licencje na prowadzenie działalności, między innymi w Grecji, Singapurze i Dubaju. Dzisiaj pojawiła się również informacja o pozwoleniu na działalność we Włoszech.

Firma poinformowała także o uzyskaniu zgody na działalność od Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC), napisał 22 lipca Cointelegraph.

Google Pay przychylne kryptowalutom

Aplikacja płatnicza Google Pay coraz chętniej integruje się z platformami oferującymi handel cyfrowymi aktywami. W ubiegłym roku Google Pay połączyło swoje usługi z giełdą Gemini, natomiast w czerwcu ogłoszone zostało partnerstwo z Coinbase, która od tamtego czasu oferuje możliwość kupna kryptowalut za pomocą swojej karty.

Dodaj opinię