bitbay gieldy 710x100

Crypto.com nawiązuje globalne partnerstwo z Visa

Giełda Crypto.com ogłosiła dzisiaj globalne partnerstwo z Visa, które przyczyni się do realizacji ambicji Crypto.com, aby przyspieszyć wdrażanie rozwiązań do płatności kryptowalutowych na całym świecie poprzez rozszerzenie zasięgu karty Visa Crypto.com. Ponadto Crypto.com ogłasza plany wprowadzenia pożyczek fiducjarnych z zabezpieczeniem kryptowalutowym za pośrednictwem karty Visa Crypto.com.

Karta Visa Crypto.com jest już największym programem kart Visa tego typu, obecnie dostępnym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, 31 krajach Europy i Azji i Pacyfiku. Dalsze poszerzanie zasięgu karty i wzbogacanie jej funkcji to kluczowe filary partnerstwa. Partnerstwo z Visa rozpocznie się bezpośrednim wydawanie karty Visa Crypto.com w Australii, umożliwiając bezpośrednie relacje z posiadaczami kart. Crypto.com planuje również skalowanie karty Visa Crypto.com na wiele innych rynków na całym świecie – w tym na nowe rynki i nowe segmenty klientów, których Crypto.com obecnie nie obsługuje. Od tego miesiąca Crypto.com zacznie również oferować wirtualne karty w Europie, umożliwiając użytkownikom natychmiastowe rozpoczęcie wydawania pieniędzy bez czekania, aż fizyczna karta będzie pod ręką.

Firma Crypto.com ogłosiła dziś również utworzenie „Spending Power”, pierwszego tego rodzaju produktu pożyczkowego zbudowanego na zamówienie dla karty Visa Crypto.com. Posiadacze kart będą mogli uzyskać dostęp do kryptowalut w swoim portfelu kryptowalutowym Crypto.com jako zabezpieczenie pożyczki i natychmiast wydawać pieniądze w dowolnym miejscu, w którym akceptowana jest Visa. Dzięki niskim stopom procentowym i elastycznym opcjom spłaty Spending Power sprawi, że karta Crypto.com Visa nie ma sobie równych wśród kart kredytowych i debetowych.

Po dzisiejszych ogłoszeniach, cena natywnego tokena giełdy Crypto.com, wzrosła już o ponad 20 %.

baner crypto.com

Dodaj opinię