bitbay gieldy 710x100

Zmiany u FlyingAtom

Kantor FlyingAtom informuje o kolejnych zmianach w lokalizacji swoich oddziałów. Kantor kryptowalut FlyingAtom zmienił lokalizację swojej siedziby w Poznaniu. Od zeszłego tygodnia w stolicy wielkopolski z usług kantoru można skorzystać przy placu Andersa 7, 61-894 Poznań. Lokal FlyingAtom mieści się na 1 piętrze. W celu umówienia wizyty najlepiej kontaktować się telefonicznie 501-801-506 lub mailowo poznan@flyingatom.com.

Po przerwie spowodowanej serwisem urządzenia, do działania wrócił też Bitomat znajdujący się w Gdańsku w Galerii Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża 1, 80-398 Gdańsk. Bitomat został jednak przeniesiony w nowe miejsce. Obecnie można z niego skorzystać przy wejściu od strony parkingu. Urządzenie znajduję się naprzeciwko salonu UPC oraz sklepu C&A.

Z usług FlyingAtom można korzystać również w trwającej obecnie Narodowej Kwarantannie. Otwarte są zarówno biura jak i działają Bitomaty. O wszystkich wyłączeniach urządzeń, FlyingAtom informuje na swojej stronie oraz w mediach społecznościowych.

Wszystkie bitomaty FlyingAtom pozwalają dokonywać zarówno transakcji kupna jak i sprzedaży BTC. Dostęp do urządzeń możliwy jest w godzinach pracy miejsc, w których się znajdują. Na stronie internetowej https://flyingatom.com/bankomaty-bitcoin/ można sprawdzić aktualny kurs wymiany w Bitomacie, dokładną lokalizację oraz stan gotówki w urządzeniu. Stan gotówki jest monitorowany i aktualizowany co 30 minut. Dodatkowo korzystając z formularza na stronie internetowej FlyingAtom można sprzedać swoje BTC zdalnie, a w bitomacie jedynie odebrać gotówkę.

Dodaj opinię