bitbay gieldy 710x100

Nowy bitomat FlyingAtom i zmiana siedziby w Krakowie

Polski kantor FlyingAtom informuje o kolejnych zmianach w swoich usługach. Do długiej już listy bitomatów dołączyło kolejne urządzenie w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Dostęp do Bitomatu Wrocław Pasaż Grunwaldzki możliwy jest w godzinach otwarcia centrum handlowego. Bankomat Bitcoin znajduje się na II piętrze obok Fitness Academy przy wejściu na parking.

Wszystkie bitomaty FlyingAtom pozwalają dokonywać zarówno transakcji kupna jak i sprzedaży BTC. Dostęp do urządzeń możliwy jest w godzinach pracy miejsc, w których się znajdują. Na stronie internetowej https://flyingatom.com/bankomaty-bitcoin/ można sprawdzić aktualny kurs wymiany w Bitomacie, dokładną lokalizację oraz stan gotówki w urządzeniu. Stan gotówki jest monitorowany i aktualizowany co 30 minut. Dodatkowo korzystając z formularza na stronie internetowej FlyingAtom możemy sprzedać swoje BTC zdalnie, a w bitomacie jedynie odebrać gotówkę.

Ponadto FlyingAtom informuje o zmianie adresu swojego biura w Krakowie. Od teraz z usług kantoru można skorzystać stacjonarnie na ul. Bratysławskiej 1A, 31-201 Kraków. Lokal FlyingAtom mieści się na 2 piętrze. W celu umówienia wizyty najlepiej kontaktować się telefonicznie 501-801-649 lub mailowo krakow@flyingatom.com.

Dodaj opinię