bitbay gieldy 710x100

Zmiana lokalizacji bitomatu FlyingAtom

Polski kantor kryptowalut FlyingAtom poinformował, że po dwutygodniowej przerwie serwisowej do działania wrócił bitomat znajdujący się w Katowicach w Centrum Handlowym Dąbrówka, aleja Roździeńskiego 200. Urządzenie zostało postawione jednak w innym miejscu na terenie centrum handlowego. Obecnie Bitomat znajduję się naprzeciwko sklepu RTV Euro AGD.

W Katowicach można korzystać też z innego bitomatu FlyingAtom, który znajduję się w Galerii Libero, ul. Kościuszki 229. W stolicy województwa śląskiego na wymianę kryptowalut możemy udać się też bezpośrednio do Biura FlyingAtom. Placówka firmy znajduje się na 1 piętrze Gmachu Biznesu, ul. Mickiewicza 3.

Wszystkie bitomaty FlyingAtom pozwalają dokonywać zarówno transakcji kupna jak i sprzedaży BTC. Dostęp do urządzeń możliwy jest w godzinach pracy miejsc, w których się znajdują. Na stronie internetowej https://flyingatom.com/bankomaty-bitcoin/ można sprawdzić aktualny kurs wymiany w Bitomacie, dokładną lokalizację oraz stan gotówki w urządzeniu. Stan gotówki jest też monitorowany i aktualizowany 2 razy dziennie. Dodatkowo korzystając z formularza na stronie internetowej FlyingAtom możemy sprzedać swoje BTC zdalnie, a w bitomacie jedynie odebrać gotówkę.

Dodaj opinię