bitbay gieldy 710x100

Przerwa w działaniu przelewów bankowych na BitBay

BitBay

Giełda BitBay na forum.bitcoin.pl poinformowała, że w związku z koniecznością zmiany operatora przelewów bankowych nastąpi przerwa w działaniu tej metody wpłat i wypłat, która potrwa do piątku.

Jako rekompensata za zaistniałą sytuację BitBay zdecydował o zniesieniu opłat za wpłaty i wypłaty na poczcie oraz wypłaty w bankomatach. Będą one dostępne za darmo od piątku do czasu wznowienia przelewów bankowych.

Chcielibyśmy Was poinformować, że z uwagi na brak porozumienia pomiędzy BOŚ bankiem a obsługującym nas operatorem płatności, jesteśmy zmuszeni do zmiany sposobu obsługi wpłat i wypłat w walutach fiat. Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, jesteśmy przygotowani na taką sytuację. Rachunki są już przygotowane. W ciągu następnych dni dokonamy przełączenia systemu i udostępnienia nowych numerów rachunków.

Przedstawiona sytuacja nie ma wpływu na naszą płynność. Wasze środki naszych klientów trzymane są na niezależnych rachunkach bankowych.

Zlecone do dzisiaj do godziny 13:00 wypłaty w walutach fiat zostały wykonane. Przesłane do nas wpłaty, które nie zostaną zaksięgowane dzisiaj, zostaną odbite i zwrócone na konta nadawców.

Bez zmian dostępne są inne metody wpłat i wypłat, w tym:
– przelewy kryptowalut,
– wpłaty i wypłaty na poczcie,
– wypłaty w bankomatach.

Zdajemy sobie sprawę, że taka sytuacja powoduje niedogodności. Dlatego ponownie zdecydowaliśmy o zniesieniu opłat za wpłaty i wypłaty na poczcie oraz wypłaty w bankomatach. Będą one dostępne za darmo od piątku do czasu wznowienia przelewów bankowych.

Zlecone wypłaty fiat zostaną zrealizowane natychmiast po odzyskaniu możliwości realizacji przelewów bankowych.

Dołożymy wszelkich starań, aby przerwa w dostępie do przelewów bankowy była jak najkrótsza i jak najmniej uciążliwa dla naszych użytkowników. O procesie udostępnienia nowych numerów rachunków bankowych i uruchomieniu wypłat przez operatora alternatywnego będziemy informować wraz z postępem prac. Prosimy o Waszą wyrozumiałość.

Na koniec chcielibyśmy wyrazić nasz głęboki żal z powodu zaistniałej sytuacji. Jako firma od wielu lat obsługująca polskich klientów i współpracująca z instytucjami państwowymi jesteśmy rozczarowani sposobem traktowania nie tylko nas, ale przede wszystkim społeczności kryptowalut w Polsce. Blockchain i kryptowaluty to ogromna rewolucja technologiczna, która jako kolejna ominie nasz kraj i trwale zrazi do niego rodzimych specjalistów z tej branży.

<span class="su-quote-cite">BitBay</span>

Dodaj opinię