bitbay gieldy 710x100

Planowana aktualizacja na Poloniexie

W ramach aktualizacji do SUN, Poloniex przejdzie planowaną konserwację, która rozpocznie się 24 listopada 2021 o godzinie 01:00 UTC. Spodziewany czas trwania konserwacji to cztery godziny.

W okresie konserwacji strona będzie niedostępna, a handel zostanie zawieszony. Po konserwacji rynki będą przez krótki czas w trybie post-only, zanim handel zostanie ponownie otworzony. W tym czasie użytkownicy mogą anulować otwarte zamówienia i tworzyć nowe, ale żadne zamówienia nie zostaną zrealizowane. 

Poloniex zamyka się dla Chińczyków

Giełda Poloniex to jedna z najstarszych amerykańskich platform świadczących usługi handlu kryptowalutami. Niedawno giełda poinformowała, że nie będzie dłużej oferować swoich usług mieszkańcom Chin kontynentalnych. Ma to związek z niedawnym restrykcyjnym stanowiskiem rządu Chin i wprowadzeniem jeszcze bardziej drastycznych ograniczeń związanych z kryptowalutami.

Na terenie państwa środka zabronione jest oferowanie usług związanych z handlem kryptowalutami, działalności związanej z kopaniem cyfrowych walut a nawet sprzedaży koparek służących do wydobywania kryptowalut. Rząd bardzo poważnie podchodzi do tych restrykcji, zapowiadając ściganie i karanie wszelkich przejawów łamania najnowszych przepisów.

Dodaj opinię