bitbay gieldy 710x100

Poloniex

Poloniex

Giełdę Poloniex założył w San Francisco w 2014 roku Tristan D’Agosta. Początkowo Poloniex miał być giełdą przeznaczoną tylko dla Amerykanów, ale obecnie swoje usługi oferuje w wielu krajach na całym świecie.

Giełda oferuje handel wieloma kryptowalutami, w tym BTC, ETH oraz wiele tokenów ERC-20. Na platformie nie jest dostępny handel w walutach fiat. Natomiast znaleźć tam można wiele stablecoinów, między innymi USDT, USDC czy BUSD.

Giełda umożliwia handel z dźwignią dla ponad 25 par kryptowalutowych.

Na Poloniexie można dokonać wypłaty środków do 2 000 $ bez weryfikacji, żeby zwiększyć ten limit należy przejść procedurę KYC potwierdzającą tożsamość i miejsce zamieszkania.

Platforma nie jest dostępna w języku polskim. Dla mobilnych traderów Poloniex oferuje aplikację na urządzenia mobilne.

Giełda szczyci się długą tradycją na rynku kryptowalut, szerokim wyborem par handlowych oraz jednymi z najniższych opłat transakcyjnych na rynku.

Lista i opinie o innych giełdach kryptowalut

11 opinii o “Poloniex”

 1. Nieporozumienie i podejrzanie że stoi na progu bankructwa, nie realizuja przekazów od 17 grudnia, brak kontaktu a obsługa zgłoszeń wsparcia to jakis żart, 40-50 dni – wygląda jak jednoosobowa firma, nie mam pojęcia jak zdobyli ponad 100 tys. klientów.

  Odpowiedz
 2. ODRADZAM – Potwierdzam giełda ma problemy!!! przesyłałem koledze Zcasha z jednego konta na drugie oba na polo i wpłata nie doszła!!! w blok exploerze jest ale środków brak – pisaliśmy do supportu ale brak odzewu!!! od 60dni jest status w trakcie przetwarzania!!!

  Odpowiedz
 3. Nie wiem czemu ostatnie takie złe opinie.
  Ja osobiście jestem bardzo zadowolony.
  Nigdy nie miałem żadnych problemów, zawsze wypłaty bezproblemowo bardzo szybko były realizowane.
  Z supportem nie wiem jak, bo nie miałem nawet powodu z niego korzystać.
  Interfejs prosty, lecz dzięki temu szybki i przejrzysty co według mnie jest zaletą a nie wadą, ja nie patrzę na wygląd strony, chcę tylko szybko i bezproblemowo handlować kryptowalutami co właśnie dostarcza mi Poloniex, a to iż jest liderem wśród giełd, może tylko zagwarantować jego wypłacalność oraz zminimalizować ryzyko, że nagle na następny dzień giełda zniknie bez słuchu.

  Odpowiedz
 4. NIgdy więcej handlu na tej giełdzie! Blokują wypłaty! Brak Supportu! Weryfikacja konta trwa ponad miesiąc, na bittrex trwa to pół minuty!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 5. ACHTUNG! Nie ma już limitu wypłat 2000$ dla nowych kont, trzeba się od razy zweryfikować. Tylko czekać aż poblokują środki wszytkim niezweryfikowanym kontom. Bracia i siostry uważajcie.

  Odpowiedz
 6. poloniex to gielda do dupy . na wymiane trzeba czekac nie wiadomo ile .lub kombinowac zeby wogule wymienic kryptowaluty. wyplacalni sa .

  Odpowiedz
 7. Poloniex wyrósł na lidera pod względem wolumenu ze wszystkich dostępnych giełd na rynku, choć giełda nie powala interfejsem.

  Odpowiedz
 8. Obecnie największa giełda altcoinów na rynku kryptowalut. Bardzo często zdarzają się tam pump&dump poszczególnych walut. Można grać z dźwignią 1:3 ale tylko na niektórych walorach. Niestety mechanizm obstawiania z lewarem nie jest do końca sensownie zrobiony, lepiej go nie stosować.

  Ogólnie można grać na niektórych parach dość sporym kapitałem, polecam.

  Odpowiedz

Dodaj opinię