bitbay gieldy 710x100

Poloniex informuje o przerwie technicznej 10 października

poloniex giełda kryptowalut

Giełda kryptowalut Poloniex będzie przeprowadzać konserwację systemu pod koniec tego tygodnia, zaczynając o 13:00 UTC 10 października. Oczekiwany czas trwania konserwacji to kilka godzin. W tym czasie strona będzie offline, a wszelkie transakcje zostaną zawieszone. W tej chwili użytkownik nie musi nic robić, ale oto kilka ważnych informacji, o których należy pamiętać:

  • Strona internetowa Poloniex i aplikacje mobilne będą niedostępne przez cały czas konserwacji. W czasie trwania konserwacji Poloniex zapewnia o bieżącym aktualizowaniu swojego statusu na kanale Support Twitter.
  • Transakcje kasowe i depozyty zabezpieczające zostaną całkowicie wyłączone za pośrednictwem interfejsu użytkownika i interfejsów API.
  • Handel kontraktami futures zostanie całkowicie wyłączony za pośrednictwem interfejsu użytkownika. Inwestorzy kontraktowi futures, którzy korzystają z interfejsów API Poloniexa, będą mogli anulować zamówienia podczas konserwacji.
  • Po zakończeniu konserwacji rynki będą przez krótki czas w trybie post-only, zanim ponownie zostanie otworzony pełny handel. W trybie post-only użytkownik może anulować otwarte zamówienia i tworzyć nowe, ale żadne zamówienia nie zostaną zrealizowane.

Dodaj opinię