bitbay gieldy 710x100

Od maja obowiązkowa weryfikacja na Bybit

Giełda Bybit poinformowała, że począwszy od 8 maja, użytkownicy będą musieli ukończyć obowiązkową weryfikację tożsamości, co najmniej na poziomie pierwszym.

Użytkownicy chcący nadal korzystać z usług Bybit będą musieli przejść weryfikację tożsamości na przynajmniej pierwszym poziomie , czyli przesłać skan dowodu tożsamości oraz potwierdzenie miejsca zamieszkania. Akceptowana będą oficjalne dokumenty wydawane przez rząd, czyli paszporty, dowody tożsamości, pozwolenia pobytu oraz prawa jazdy. Potwierdzeniem adresu mogą być rachunki za media, wyciągi bankowe czy deklaracje podatkowe.

Weryfikacja niezbędna do korzystania z Bybit

Giełda napisała w oświadczeniu, że osoby które nie ukończą wymaganego poziomu weryfikacji będą mogły jedynie ”zamknąć istniejące otwarte pozycje lub zamówienia, zwrócić pożyczki lub wycofać się. Wszelkie nowe działania handlowe będą ograniczone”.

Do tej pory użytkownicy mogli korzystać z konta Bybit bez konieczności weryfikacji tożsamości, z zastrzeżeniem dziennego limitu wypłat do 20 tys. USDT oraz miesięcznego limitu wypłat w wysokości 100 tys. USDT. Natomiast osoby, które przeszły z powodzeniem pierwszy etap KYC, mogły dokonywać wypłat od 1 miliona USDT do 12 milionów USDT, w zależności od posiadanego przez nich poziomu statusu VIP.

Bybit zapewnia, że weryfikacja nie powinna potrwać dłużej niż 15 min do 48 godz. Podane przez użytkownika „dane osobowe będą szyfrowane i chronione w celu zapewnienia prywatności i bezpieczeństwa oraz będą wykorzystywane wyłącznie w celu weryfikacji Twojej tożsamości, aby lepiej Ci służyć. Nie jest udostępniany ani wykorzystywany do celów marketingowych.”

bybit giełda bez weryfikacji

Dodaj opinię