bitbay gieldy 710x100

Kantor kryptowalut FlyingAtom otworzył biuro w Gliwicach

FlyingAtom poszerzył swoją sieć stacjonarnych kantorów o kolejne biuro, tym razem w Gliwicach.

Nową placówkę FlyingAtom można znaleźć w biurowcu Proximus przy ulicy Zwycięstwa 14, na 3 piętrze w lokalu 80. Można tam skorzystać z wymiany między innymi Bitcoin, Ethereum, USDT, DOT, DOGE, LTC i to tylko część  dostępnych do wymiany walut. Firma deklaruje, że w swoich placówkach może wymienić większość kryptowalut dostępnych na popularniej giełdzie Kraken.

Gliwickie biuro FlyingAtom jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z usług kantoru można również skorzystać w weekendy oraz poza standardowymi godzinami pracy. Dane kontaktowe do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-343, 886-900-633 lub gliwice@flyingatom.com.

Poza kryptowalutami, w gliwickim kantorze można również skorzystać z usług FlyingAtom Gold, który umożliwia zakup złota i srebra inwestycyjnego oraz odbiór zamówień składanych przez stronę internetową FlyingAtom.gold.

Oprócz kantoru stacjonarnego, mieszkańcy Gliwic mają również do dyspozycji bitomat FlyingAtom. Urządzenie znajduje się w Centrum Handlowym Arena, aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1 obok Grycan i sklepu KIK.

O FlyingAtom

Kantor FlyingAtom to sieć punktów stacjonarnych i bitomatów umożliwiających wymianę kryptowalut, zrzeszająca pasjonatów tej cyfrowej technologii. Firma działa na polskim rynku od 2015 roku i obecnie posiada 13 biur stacjonarnych oraz 42 bitomaty. Celem firmy jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa oraz prywatności przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut.

Dodaj opinię