bitbay gieldy 710x100

FlyingAtom otwiera biuro w Ząbkach

W podwarszawskich Ząbkach został otworzony kolejny punkt wymiany kryptowalut od FlyingAtom. Biuro można znaleźć w biurowcu przy ulicy ul. Radzymińskiej 326.

Biuro FlyingAtom Ząbki

Biuro FlyingAtom Ząbki jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886 900 889 lub warszawa2@flyingatom.com.

Biuro FlyingAtom Ząbki jest też nowym punktem kantoru FlyingAtom Gold. Możecie w nim dokonywać zakupu złota i srebra inwestycyjnego oraz odbierać zamówienia składane przez stronę FlyingAtom.gold .

Nowe biuro w Ząbkach jest drugim punktem FlyingAtom w województwie mazowieckim. Do tej pory z usług kantoru można było korzystać w stolicy naszego kraju, w biurowcu przy Złotej 59. W Warszawie można również skorzystać z jednego z siedmiu Bitomatów FlyingAtom.

Bitcoin, Ethereum, USDT i wiele innych

W kantorach stacjonarnych FlyingAtom można wymieniać dużą ilość dostępnych kryptowalut. Bitcoin, Ethereum, USDt, DOT, DOGE, LTC to tylko część  dostępnych do wymiany walut. Firma deklaruje, że w swoich placówkach może wymienić większość kryptowalut dostępnych na popularniej giełdzie Kraken.

Trochę węższy wybór coinów mamy w przypadku transakcji dokonywanych w Bitomatach. Obecnie w urządzeniach tej firmy można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDT i USDC po sieci ERC20.

FlyingAtom to pasjonaci w branży kryptowalut, którzy posiadają sieć kantorów Bitcoinów i Bitomatów. FlyingAtom działa na polskim rynku już od 2015 roku. Od tego czasu stale rozszerza sieć swoich placówek i bitomatów. Obecnie możemy skorzystać z 17 biur stacjonarnych oraz 43 bitomatów. Celem firmy jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa oraz prywatności przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut.

Dodaj opinię