bitbay gieldy 710x100

Jest szansa na uruchomienie giełdy Bitcurex do końca przyszłego tygodnia

Część klientów giełdy, którzy nie chcą się rozstawać z giełdą, na wysłane zapytanie do serwisu, otrzymuje od Bitcurexa takie odpowiedzi:

Witam,
Formularz jest dla użytkowników, którzy chcą wycofać swoje środki i nie będą dłużej korzystać z serwisu bitcurex.com.
W pierwszej kolejności będą zwracane środki PLN, EUR, USD. Środki BTC i DASH będą zwracane w drugiej kolejności z uwagi na kwestie techniczne oraz konieczność potwierdzenia sald.
W przypadku chęci pozostania w serwisie, użytkownik zachowa wszystkie posiadane środki.
Środki BTC/DASH, które zostały utracone przez serwis bitcurex.com zostaną pokryte na mocy umowy inwestycyjnej i dokapitalizowania spółki Digital Future Sp. z o.o. Sp. K. Jest obecnie prowadzone przez Prokuraturę postępowanie w tej sprawie, a także zdarzenie jest badane przez niezależne firmy zajmujące się bezpieczeństwem IT.
Jest duża szansa na uruchomienie serwisu bitcurex.com do końca przyszłego tygodnia. Użytkownicy będą mogli zweryfikować swoje salda, nie będzie jeszcze możliwości składania zleceń i zawierania transakcji.

Pozdrawiamy
zespół bitcurex.com

Niestety nie udało nam się potwierdzić wiarygodności tych e-maili ale można na 90 % założyć, że są prawdziwe. Wynika z nich, że klienci którzy zdecydują się pozostać w serwisie zachowają wszystkie swoje środki sprzed awarii. Ponadto giełda deklaruje chęć uruchomienia serwisu do końca przyszłego tygodnia. Na razie bez możliwości handlu ale każdy będzie mógł zweryfikować sobie salda na swoim rachunku.

Dodaj opinię