bitbay gieldy 710x100

Binance NFT ogłasza ekskluzywną kolekcję NFT z gwiazdą futbolu Alphonso Daviesem

Debiutancka kolekcja Alphonso Daviesa NFT pojawi się wyłącznie na Binance NFT.

Dzisiaj Binance ma przyjemność ogłosić współpracę z Alphonso Daviesem, zawodowym piłkarzem Bayernu Monachium. Ta ekskluzywna kolekcja zawiera trzy unikalne NFT stworzone przez ilustratora Jacka Perkinsa i pojawi się tylko na Binance NFT, nadchodzącym globalnym rynku NFT i cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich.

Miłośnicy NFT i kibice piłki nożnej otrzymają niepowtarzalną okazję do kształtowania ostatecznych projektów poprzez głosowanie w mediach społecznościowych. Uczestnicy wezmą udział w wygraniu limitowanej edycji NFT z kolekcji, a jeden zdobywca „złotego biletu” spotka się z Alphonso Daviesem i zabierze do domu podpisaną Ligę Mistrzów UEFA.  

„Kolekcja NFT Alphonso Daviesa będzie się różnić od innych NFT dzięki ekskluzywnemu doświadczeniu z życia wziętego. Rynek Binance NFT zapewni najlepsze wrażenia użytkownika dla fanów sportu i fanów NFT, dodając siły i wartości do rozwoju całej branży ”- powiedziała Helen Hai, szefowa Binance NFT. 

Binance NFT x Alphonso Davies, ukaże się w czerwcu 2021 r 

Binance NFT, którego premiera odbędzie się w czerwcu, zgromadzi najlepszych twórców ze sportu, sztuk wizualnych, gier, muzyki i nie tylko. Debiutancka kolekcja Alphonso Davies daje fanom nowe sposoby na nawiązanie kontaktu ze sportowcami i gwiazdami. „To szaleństwo widzieć, jak kryptowaluty rozwinęły się na przestrzeni lat do tego stopnia, że ​​teraz czuję, że zmienia to grę poprzez NFT i zapewnia kolejną okazję do prawdziwego zaangażowania z fanami” – powiedział Davies – „Z dala od piłki nożnej, na którą zawsze patrzę nowe zmiany technologiczne ułatwiające kontakt z ludźmi na całym świecie, a to tylko kolejna warstwa mojej cyfrowej obecności.”

binance baner do wpisów1 

Dodaj opinię