bitbay gieldy 710x100

Binance NFT Marketplace wystartuje 24 czerwca

Premiera Binance NFT  została oficjalnie zaplanowana na 24 czerwca.

Udostępniając treści od najlepszych światowych twórców i artystów, Binance NFT ma stać się ostatecznym miejscem docelowym dla NFT i cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich. Podczas odliczania do premiery Binance wystawiona zostanie pierwsza kolekcja twórców z cyklu „Wydarzenia premium”.

Od cyfrowych artystów i muzyków po sportowców i celebrytów, giełda Binance jest zaangażowana w pozyskiwanie i współpracę z niektórymi z najbardziej wpływowych nazw i marek. W tym tygodniu ogłaszona została pierwsza lista twórców, których prace będą dostępne w momencie premiery, wśród nich są: dwukrotny zdobywca nagrody BRIT Lewis Capaldi, artysta wizualny Trevor Jones, zespół eStarPro i czołowe profesjonalne gwiazdy futbolu Michael Owen i Alphonso Davies. Kolekcja NFT autorstwa Lewisa Capaldiego będzie dostępna za pośrednictwem Bondly na Binance NFT, natomiast kolekcja NFT Michaela Owena będzie dostępna za pośrednictwem TopGoal, natomiast eStarPro Esports club wyłącznie za pośrednictwem NFKings Productions.

Binance NFT przedstawi ekskluzywną zawartość premierową autorstwa Lewisa Capaldiego, Trevora Jonesa, Michaela Owena, Alphonso Daviesa i eStarPro – a kolejne zostaną wkrótce ogłoszone.

binance baner do wpisów1

Dodaj opinię