bitbay gieldy 710x100

NFT Cristiano Ronaldo dostępne wyłącznie na giełdzie Binance

W najbliższy piątek, 18 listopada, Binance uruchomi sprzedaż tokenów NFT Cristiano Ronaldo, uwieczniających najbardziej kultowe momenty piłkarza.

Za dwa dni, prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej, na Binance zostaną udostępnione tokeny NFT uwieczniające niektóre z najbardziej kultowych momentów Cristiano Ronaldo. Kolekcja zostanie oficjalnie opublikowana 18 listopada 2022 roku o godz. 10:00 czasu polskiego.

Pierwsza kolekcja z udziałem piłkarza na Binance będzie zawierać siedem animowanych posągów z czterema różnymi poziomami rzadkości: Super Super Rare (SSR), Super Rare (SR), Rare (R) i Normal (N).

Każda statuetka NFT przedstawia kultowy moment z życia Ronaldo, od elektryzujących rowerowych kopnięć po jego skromne początki jako młodego chłopca w Portugalii – czytamy na Binance.

Każdy poziom rzadkości tokenów będzie cechował się innym zestawem korzyści dla posiadaczy NFT, między innymi będzie to wirtualne spotkanie i powitanie, a także statuetka CR7 z autografem dla posiadaczy SSR NFT.

Dla pierwszych 1,5 miliona nowych użytkowników Binance zostanie zarezerwowana CR7 Mystery Box Collection. Każde pudełko zawiera jeden z dwóch ekskluzywnych Ronaldo NFT w tajemniczym pudełku w kolorze kamienia. Te pudełka, wraz z NFT w środku, można odsprzedać na rynku wtórnym Binance NFT – czytamy dalej na Binance.

Ronaldo i Binance tworzą unikalne NFT

Ronaldo, jeden z najbardziej osławionych piłkarzy na świecie, rozpoczął współpracę z giełdą Binance w czerwcu tego roku. Giełda we współpracy z piłkarzem stworzyła plan uruchomienia kolekcji NFT będącej unikatem na globalną skalę. Fani piłkarza będą mieli niezrównaną okazję na dostęp do legendy, od posiadania fragmentu jego piłkarskiej kariery po ekskluzywne nagrody i doświadczenia.

Pierwsza kolekcja, która zostanie opublikowana w piątek „to celebracja spuścizny Ronaldo, w tym wszystkich momentów, których wy, fani, byliście świadkami podczas jego błyskawicznego awansu na korytarze piłkarskiej świetności.”

Dodaj opinię