4coins opinie
Oceń
1,80 głosów:151

Loading...

11 opinii o „4coins”

 1. 12 godzin temu zrobiłem przelew z 4coin na inny portfel lecz pieniędzy nadal nie widzę. Są zablokowane i weryfikowane. Strasznie opozniaja tranzakcje. Pytanie dlaczego?

  • Jak dlugo trwa weryfikacja przez operatora bo zaczynam sie martwic ? wczoraj sie zarejestrowalem i wszystko ladnie 2 proby wykonalem a teraz zrobilem 3-cia na wieksza kwote i srodki sa zablokowane. A adres na ktory chcialem wyslac jest tylko przez okreslony czas wygenerowany. Co to ma znaczyc ?

 2. Przeszło 24 godziny temu dokonałam zakupu w tym kantorze. Środków nie otrzymałam do teraz. Poinformowano mnie wczoraj, że mój przelew jest weryfikowany. Odpowiedzi od kilku godzin o ile w ogóle się pojawiają są wymijające. Zażądałam zwrotu moich pieniędzy gdyż odstępuję od umowy, która nie została przez tę firmę zrealizowana. Czytając opinie na temat kantoru po różnych forach internetowych zaczynam się martwić o moje pieniądze. Kwota to niecałe 10.000zł. Zamiast zakupu ekspresowego, nie mam ani pieniędzy ani Bitcoina. Stanowczo odradzam jakiekolwiek zakupy w tym kantorze. Dopiszę za jakiś czas jak cała sprawa się zakończyła. Czy otrzymałam zwrot moich pieniędzy, czy też zmuszona byłam złożyć zawiadomienie.

  Pozdrawiam

 3. Polecam support firmy 4coins.pl

  Ostrzegali mnie w email przed “zapchaną” siecią blockchain w Grudniu 2017, ale ja miałem swoją wizję transferu.

  Ich dobra wskazówka przyśpieszyła i zrealizowała mój transfer BTC.

  Transfer “stał” ponad 124 godziny. Akceleracja zajęła 81 minut.

 4. Sprzedałem 21.12 bitcoiny za pośrednictwem 4coins. Do dnia dzisiejszego nie dostałem pieniędzy ani żadnej informacji. Zgłoszenie do supportu zostało zamknięte bez żadnego kontaktu ze mną. Mimo iż wcześniej nie było z nimi problemu, to na chwilę obecną odradzam kontrakty z nimi!!!

 5. admin szybko odpisał na maila:
  “jest Pan zaintersowany wyplata na podany adres w zleceniu?”
  więc czekam na wypłatę jeżeli jej nie dostanę to napisze kolejny komentarz

 6. NIE KUPUJCIE TAM BITCOINÓW!!

  zrobiłem moja 1 transakcja na 1000zł w dniu 03.08.2017 do dziś jest weryfikacja (19.09.2017) na maila którego napisałem dostałem odpowiedź:
  “Otrzymaliśmy informacje, że tytuł wpłaty jest niepoprawny. Dlaczego został on zmieniony ? ”
  oczywiście to jest oszustwo gdyż dotpay nie przepuścił by przelewu ze złym tytułem a zwrócił go na rachunek bankowy, a po wejściu w historie zakupu pisze weryfikacja.
  na kolejnego maila który napisałem nikt nie odpisał totalne olanieee
  Dziś wysyłam linka do admina 4coins z moim komentarzem na tej stronie.

  NIE POLECAM!!!!

 7. Mało znany kantor ale jest już na rynku od 2013 r. bez jakiejś większej wpadki. Plusem jest wiele opcji wpłat pieniędzy.

Dodaj opinię