coinbase baner

4coins

4coins

Strona Opis

66 opinii o „4coins”

 1. Jak to było z tymi wpatami z 4coins , to można sprawdzić. Jeśli ktoś jest zainteresowany ustaleniem, co tak naprawdę stało się z jego wpłatą, to niech poda adres portfela na który wpłacił BTC. Wówczas ustali się, czy firma oszukuje, czy to wina obciązenia łącz. Wszystko można sprawdzić.

  Odpowiedz
 2. Niestety potwierdzam złe opinie o tej firmie. Kombinują na przedłużania w nieskończoność procesu weryfikacji zarówno przy płatnościach jak przy zakładaniu konta.

  Szkoda pieniędzy, czasu, nerwów oraz marnowanie sił…. na niepewny status pieniędzy zainwestowanych oraz czy je się odzyska czy NIE.

  NIEDAWNA OFIARA TEJ “FIRMY”

  Odpowiedz
 3. PORAŻKA.
  Dokonałem rejestracji, przeczytałem regulamin, zdecydowałem się na niezweryfikowany zakup (do 2.000) dla Anny na imieniny. System pozwolił dokonać mi wpłaty. Po pewnym czasie dostałem maila z prośbą o weryfikację!? Zrobiłem – choć facet w instrukcji obrazkowej miał dwie prawe ręce … i już mi śmierdziało. Wpłata (zakup) powinien być możliwy po spełnieniu wymogów. Nikt w 5 mailach nie raczył mi odpisać skąd weryfikacja?
  Po jakimś czasie poprosili o skan przelewu z informacją, że po otrzymaniu środki zostaną zaksięgowane. Nie prawda – ponowili maila o weryfikację…
  Trwało to kilkanaście godzin i z prezentu dla Ani nici…
  Poleciłem zamknięcie konta, usunięcie danych i zwrot kasy.
  Napisali, że konto zamkną, od przelewu zostanie pobrana prowizja a dane (choć pobrali także PESEL) usuną za 5 lat.

  Odpowiedz
 4. Jak dla mnie to jest jakaś patologia, o ile jak ktoś kupuje BTC za 100000 zł to może być to podejżane to przy kwocie do 5000 zł nie powinno być żadnych problemów, napierdalam do nich na maile nie odpisują a kupiłem u nich bo liczyłem na to że będzie szybko ( to jest ich motto) a jest najdrożej na rynku i najwolniej pomimo tego że płatność była za pomocą blika. Oni na bank walą w kulki i czekają aż kurs jeszcze bardziej im się będzie opłacał, inaczej tego nie widzę bo czekanie 5 godzin i nic nie wiedzieć to słabe…

  Odpowiedz
  • Szanowny Panie,

   Wykonał Pan 3 transakcje po 1000 PLN. Miały one miejsce w niedziele o 19:39. Środki zostały wydane o 22:07. Zważywszy na to, że nie posiadał Pan zweryfikowanego konta oraz użył Pan BLIK’a całkowity czas zakupu trwał 2h 27minut. Proszę o nie wprowadzanie innych osób w błąd, że oczekiwał Pan 5h oraz celowym “wyczekiwaniu na zmianę kursu”. Jeżeli chodzi o sugestie o kwotę “przy jakiej nie powinno być problemu” zapraszam do zapoznania się z Ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finasowaniu terroryzmu.

 5. Omijać z daleka.

  1. Kłamstwo już na samym początku. Podają że prowizja zakupu to 2%. Okazuje się że minimum 6%
  2. Żałosna weryfikacja jak byś był jakimś złodziejem i chcąc kopic za marne 200 zł trzeba parodiować z dowodem do selfi. Do tego trwająca w nieskończonosć.
  3. Koszt wysłania kolejne 6-8 %

  Dajcie sobie spokój z tym naciągaczami.

  Odpowiedz
  • Szanowny Panie,

   1) Proszę być precyzyjnym. To nie był Pana pierwszy zakup za kwotę 200zł w danym dniu.
   2) Prowizja wynosi 2% dla 4coins oraz zgodnie z regulaminem 1.6% dla Dotpay.
   3) Odnośnie uwagi związanej ze stosowaniem środków bezpieczeństwa finansowego polegającymi na dosłaniu tzw. selfie – był Pan poinformowany o takiej możliwości przed dokonaniem zakupu. Branża kryptowalut jest branżą o podwyższonym ryzyku wystąpienia prania pieniędzy dlatego też takie środki są stosowane. Z racji tego, że nadesłał Pan dokumenty około północy zostały one zweryfikowane zaraz po rozpoczęciu pracy biura o godzinie 8:00am.
   4) Pobrana opłata dla sieci bitcoin za wydanie środków wyniosła 0.00015 BTC ~ 6 PLN. Jest to około 2.9% wpłacanej kwoty co ma się nijak do wspomnianej przez Pana wartosci 6-8%.

 6. Caly ten kantor to jedno wielkie gów*o, prowizje pobierają sobie jak chca, nagle z 2% zrobiło sie okolo 6%. Na zadawane pytania tez nie potrafią łajzy odpowiedzieć tylko sie zasłaniają, ze niby wysłali juz odpowiedź chociaż u mnie nic nie ma, nawet w spamie. Nie polecam

  Odpowiedz
 7. Mimo tylu negatywnych opinii, od 3 lat korzystam (małe przelewy po ~500zł) i pienądze zawsze dochodziły na konto. Raz się zdarzyło, że musiałem napisać na infolinię i po kilku godzinach sprawa została rozwiązana.

  Odpowiedz
  • większość klientów nie ma problemów z naszym serwisem. Zazwyczaj mają je osoby, które nie chcą przestrzegać wytycznych związanych z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy.

  • problemow nie ma , ale jesli chodzi o te prowizje to faktycznie sa pobierane w dziwnych wysokosciach… dokonalem juz 3 zakupow i faktyczna prowizja dla kantoru za kazdym razem wynosila od 4-6%

 8. Nigdy więcej, moja transakcja nie doszła do skutku, w połowie trafił mnie szlak przy weryfikacji, gdzie od 4 000 tys. miesięcznie miało być bez.
  Oddano mi pieniądze minus przelew za ogromne pieniądze.
  Stanowczo odradzam i nie polecam nikomu.

  Odpowiedz
  • serwis stosuje środki bezpieczeństwa finansowego. Jeżeli Pani odmawia współpracy na tej płaszczyźnie środki PLN są zwracane. Weryfikacja danych klienta jest środkiem bezpieczeństwa finansowego ale wątpię by akurat serwis taki środek zastosował w Pani przypadku. Nie można się odnieść bardziej szczegółowo nie znając konkretnego przypadku.

 9. Witam! Niedawno kupowałem tab BTC za kwotę 505 Euro po wypłacie tego na inna platformę doszło 460 .Pobrali zajebiście dużo prowizje
  NIE POLECAM…… ..nawet nie próbowałem tego wyjaśnić szkoda czasu i tak nie odzyskam bo się wykręcą …..ostatni raz …

  Odpowiedz
  • To bardzo ciekawe co Pan pisze. Pragnę zauważyć, że nasz kantor nie przyjmuje wpłat w EUR. Szkoda, że się Pan do nas jednak nie odezwał. Prowizja wyszła okolo 200zł a powinna minimum i połowę mniej. Zapraszam do kontaktu i wyjaśnienia sprawy – jeżeli transakcja była w ogole ralizowana w naszym serwisie.

 10. Nieuczciwy kantor, pobiera wircej niz deklarujez mialem okolo 60zl straty, ktore “wyparowaly” w stosuku do deklarowanej orzez nich prowizji. Twierdza, ze uzytkownixy nie rozumirja dzialania systemu, ale jednoczesnie nie informuja jak to dziala na swojej stronie.
  Firma dziala na granicy prawa na zasadzie “nie mamy panskiego plaszcza i co pan nam zrobi”.

  Odpowiedz
  • Czy kontaktował się Pan z naszą infolinią? Po weryfikacji nie udało mi się ustalić by ktoś zgłaszał się do nas w podobnej sprawie. Prosimy zatem o kontakt.

  • A dla mnie widać za trudne . Trafiłem na zmianę kursu i po przeliczeniu nie pokryła kwoty do zapłaty i się zaczęło. Dosłownie ok 4zl brakowało. No i dokupiłem za30zl no i co się okazało ? Nie mogę tego zsumować i na portfelu no to drugi pomysł, żona zakłada konto kupuję walutę no i robi mi przelew … No lepiej nie mogła wszystkie Bitcoin porozrzucane . Dalej nie mogę zsumować więc padło na wypłatę:( weryfikacja konta zdj dokumentów i ich nr … No i stracone pieniądze bo z około 400 zł to ok 60zl

 11. UWAGA !!! – niedorzeczne wymagania przy zakupie BTC !!!
  Chciałem kupić niewielką ilość BTC.
  Przelałem już pieniądze i kilka dni później dostałem maila, że dla bezpieczeństwa bla-bla-bla muszę przesłac historię transakcji z rachunku bankowego z ostatnich 30 dni. (sic!)
  Ani na stronie, ani w regulaminie nigdzie nie widziałem informacji, że mogą żądać czegoś takiego.
  Zażądałem więc zbycie niewypłaconych BTC i zwrot PLN.
  Mimo znacznego wzrostu kursu dostałem z powrotem praktycznie tyle samo = potrącali sobie prowizje.
  Strata czasu, nerwów, zysków…
  PO-RA-ŻKA

  Odpowiedz
 12. Kupowałem trochę BTC. Działało szybko jak na kantor kryptowalutowy. Prowizja około 5% razem z opłatą transakcyjną. Testuje sporo kantorów i ten polecam.

  Odpowiedz
 13. Chciałem dokonać zakupu BTC ale jak się okazało nie mogę tego zrobić bo procedura wyboru formy przelewu jest nieaktywna. Ewidentnie blokują możliwość zakupu w sytuacji kiedy cena BTC w ostatnich dniach spadła o 2 tyś dolarów. JAWNA MANIPULACJA.

  Odpowiedz
  • W jakim celu mielibyśmy blokować Panu możliwość zakupu? To jaki Bank jest dostępny na liście jest sterowane przez firmę Dotpay S.A a nie naszą firmę.

 14. Nie polecam tego kantoru kupiłem btc 3 dni temu zleciłem ich przelanie na swoj adres i do tej pory nic nie dostałem, a srodki są zablokowane jest napisane, że “Weryfikacja przez operatora”. Szkoda tylko, że przez to straciłem pieniądze bo btc zdążył spaść, a chciałem coś za to kupić. Jeżeli chodzi o infolinie to nikt tam nie odbiera telefonu. Totalny brak profesjonalizmu

  Odpowiedz
  • Proszę o podanie dnia i godziny o której Pan dzwonił oraz ostatnich 3 cyfr numeru telefonu.

  • Zapraszamy do kontaktu telefonicznego jeżeli ma Pan jakieś wątpliwości jeżeli chodzi prowizję.

   Podam Panu taki przykład bo domyślam się o co Panu chodzi: na giełdzie prowizja wynosi 0.5%.
   Dokonuje Pan zakupu za 40 PLN. Prowizja dla giełdy 20 groszy. Następnie chce Pan wypłacić środki na portfel.
   Prowizja dla sieci bitcoin 20,25 PLN (np: jedna z giełd polskich 0.00045 BTC) . Finalnie na portfel dostaje Pan ~19.55 PLN.

   Czy prowizja wynosi w takim razie z Pana punktu widzenia 50%? Jeżeli tak to 5-10% na 4coins to chyba niedużo?

   Reasumując: sieć bitcoin jest siecią drogą. I przy nieduży kwotach prowizja dla sieci stanowi znaczną cześć opłaty “dostarczenia” BTC na portfel klienta. Cześć klientów tego po prostu nie rozumie nad czym ubolewamy.

 15. A ja dam pozytywną opinię. W sumie kupiłem w 4coins btc o wartości ponad 1000 zł. Najpierw przelewem, bo pierwszy raz, potem dwukrotnie blikiem. Za pierwszym razem musiałem wysłać plik z dowodem wpłaty blikiem, ale dostałem btc. Za kilka dni idę zrobić pierwszą wypłatę bez karty.

  Odpowiedz
  • Proszę o kontakt z naszą infolinią. Zbyt ogólnikowy opisy by można się było odnieść do sprawy.

 16. Jak na dzień dzisiejszy wszystko wydaje się ok 😉 korzystam z rok z tego portfela i zawsze wszystko szło dobrze! No może czasami kurs dziwny maja . Dzisiaj kupowałem btc i wszystko ok!

  Odpowiedz
 17. Ja również odradzam 4coins, bo właśnie pan Michał pod przykrywka walki z terroryzmem próbuje ukraść 1000zł, które im wpłaciłam i które to środki pan zablokował z obawy tu cytat, że może ktoś się włamał na moje konto i robi przelewy, albo zatrudniłam się zdalnie i robię przelewy piorąc 1000 zł. Większych bzdur jak żyję nie słyszałam! To jest zwykłe pospolite złodziejstwo. Pan, powołuje się na ustawę, której nie doczytał ale wyciągnął wniosek, że ma prawo żądać wyciągu z konta??? Jako prokurator, policjant, ABW, czy jako kto??? Żądanie udostępniania i wymuszanie udostępniania wyciągu z konta osobom przygodnym i nieuprawnionym naraża mnie na niebezpieczeństwo i jest przestępstwem. Jaką mam gwarancje, że Pan nie przekazuje tych informacji przestępcom. Tu nie chodzi o te 1000zł, ale o ukrócenie cwaniactwa, nieuctwa i buty. Zanim Pan zacznie udawać, że walczy z terrorystami, radzę zatrudnić prawnika, niech Panu napisze zgodny z obowiązującym prawem regulamin, a potem wytłumaczy co to kodeks karny, bo nieznajomość prawa boli

  Odpowiedz
  • Jak się zakończyła sprawa? Zwrócili Panu pieniądze? Jestem w podobnej sytuacji ale widzę, że to się powtarza notorycznie.

  • Też nas interesuje jak zakończył się ten wątek. Klient najwyraźniej nie nawiązał z nami kontaktu.
   Jeżeli chodzi o użytkownika TT czy kontaktował się Pan z nami telefonicznie lub przynajmniej przez formularz kontaktowy?

  • wczoraj Zleciłem wypłatę z 4 coins na portfel blockhain 1000 zł nie otrzymałem jej wgl środki zablokowane z firmą nie ma kontaktu proszę o pomoc !!

 18. Okradziono mnie na 700zł. Nie odpowiadają na wiadomości. Na początku wpłaciłem pieniądze i okazało się (już po wpłacie), że muszę dosłać dokumenty i wyciąg z konta bankowego (sic!). Wysłałem wszystko co potrzebne, a pieniędzy wciąż nie mam… Wysłałem 5 wiadomości, odpowiedzieli na jedną.

  Odpowiedz
 19. Wplacilem 200 zł i giełda nie wiem jak to zrobila ale od razu po zaksiegowaniu wplaty było 185zł na koncie w btc, gdzie napisane jest że pobierają 2% prowizji. Prowizja za przelewy btc na inny portfel to jakies nieporozumienie, zwlaszcza jeśli chodzi o mniejsze kwoty. Raz wybralem tę tańszą usługę przelewu żeby prowizja nie zjadla mi polowy srodkow to btc idą już 3 dzien, kiedy informacja na stronie mówi, że będą szły 3-6h w tej opcji. Stanowczo odradzam, uzyłem z braku czasu i żałuję

  Odpowiedz
 20. Ja również odradzam
  Za wypłatę 1000zl zgarneli prowizję ponad 70zl. Chyba lekka przesada.
  No i czas oczekiwania na zrealizowanie 6h, dobrze że nie czekałem dłużej ze sprzedażą bo stracił bym więcej

  Odpowiedz
  • Mam pytanie czy ta weryfikacja na tej stronie 4coins jest bezpieczna czy nie pewnie Pan wie ponieważ wypłacał już pan , pisze PAN O TYM TERAZ . Mam jednak obawy przed tą weryfikacją ponieważ trzeba podać tam pesel i skan dowodu osobistego co może PAN MI NA TEN TEMAT POWIEDZIEĆ proszę o odpowiedz !!!!!

 21. Kiedyś używałem 4coins i odradzam jeśli cena btc rośnie to blokują możliwość sprzedaży na kilka-kilkanascie godzin że niby jakieś problemy techniczne ale to się zdarzało za każdym razem

  Odpowiedz
 22. 28 luty rano wysłałem OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY do 4coins.pl, w odpowiedzi dostałem informację: “środki zostaną zwrócone na rachunki z których przyszły” ja im na to: “Zatem oczekuję na swoje pieniądze, kiedy pieniądze do mnie zostaną wysłane?”, i zero odpowiedzi.
  Dodatkowo przed południem mogłem się zalogować jeszcze na swój portfel, a teraz jest godzina 13.30 i nie mogę się już zalogować na swój portfel.
  A na koncie zwrotu nie ma. Reasumując zablokowali dostęp i nie oddali pieniędzy.
  Nikomu absolutnie nie polecam, ludzie uważajcie chyba że chcecie sponsorować Panią Klaudie D. (bynajmniej tak się podpisywała) i tą całą firmę 12M Sp. z o.o. sp. k. KRS 0000687801

  Odpowiedz
  • W jaki sposób weryfikujecie charakter transakcji? Przecież to tylko ciąg liter i znaków? Skąd wiadomo jaki charakter ma ta transakcja?

 23. Założyłem konto na 4coins.pl 2 dni temu, zweryfikowałem je itp. i przeszło 24 godziny temu dokonałem zakupu BTC za 78550 pln, gdy wysyłałem 1.62 btc to wyskoczyło że transakcja jest weryfikowana i tak to trwa już ponad 24h.
  I nie można zrobić nic bo ciągle trwa weryfikacja przez operatora, jakby nagle BTC skoczył do góry i chciałbym sprzedać to też nic nie zrobię bo się nie da i ciekawe kto by pokrywał moje straty.
  Nie wiem co o tym myśleć, bo mam konto w BitBay i mam tam ponad 48 BTC i nie mam z niczym problemów.
  Chciałem sobie rozłożyć BTC na różne portfele i teraz mam za swoje, nie polecam nikomu 4coins.pl i firmy 12M Sp. z o.o. sp. k.
  KRS 0000687801 ,a jeżeli komukolwiek poleciłem to przepraszam i ostrzegam każdego. Dajcie sobie spokój, szkoda pieniędzy i nerwów. Człowiek ciężko zapieprza a tu teraz zostaje bez dostępu do swoich pieniędzy ( bo nie mam na koncie i BTC zablokowane).
  Może ktoś wie jak można od nich odzyskać pieniądze lub BTC? Albo co robić w tej sytuacji bo dla mnie to jest bardzo dużo pieniędzy i nie stać mnie na robienie takich prezentów.
  Napisałem do KNF co robić w takiej sytuacji, ale pewnie na odpowiedź będę czekał kilka dni.

  Będę informował Was jak się ma sytuacja.

  Odpowiedz
 24. 12 godzin temu zrobiłem przelew z 4coin na inny portfel lecz pieniędzy nadal nie widzę. Są zablokowane i weryfikowane. Strasznie opozniaja tranzakcje. Pytanie dlaczego?

  Odpowiedz
  • Jak dlugo trwa weryfikacja przez operatora bo zaczynam sie martwic ? wczoraj sie zarejestrowalem i wszystko ladnie 2 proby wykonalem a teraz zrobilem 3-cia na wieksza kwote i srodki sa zablokowane. A adres na ktory chcialem wyslac jest tylko przez okreslony czas wygenerowany. Co to ma znaczyc ?

 25. Przeszło 24 godziny temu dokonałam zakupu w tym kantorze. Środków nie otrzymałam do teraz. Poinformowano mnie wczoraj, że mój przelew jest weryfikowany. Odpowiedzi od kilku godzin o ile w ogóle się pojawiają są wymijające. Zażądałam zwrotu moich pieniędzy gdyż odstępuję od umowy, która nie została przez tę firmę zrealizowana. Czytając opinie na temat kantoru po różnych forach internetowych zaczynam się martwić o moje pieniądze. Kwota to niecałe 10.000zł. Zamiast zakupu ekspresowego, nie mam ani pieniędzy ani Bitcoina. Stanowczo odradzam jakiekolwiek zakupy w tym kantorze. Dopiszę za jakiś czas jak cała sprawa się zakończyła. Czy otrzymałam zwrot moich pieniędzy, czy też zmuszona byłam złożyć zawiadomienie.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 26. Polecam support firmy 4coins.pl

  Ostrzegali mnie w email przed “zapchaną” siecią blockchain w Grudniu 2017, ale ja miałem swoją wizję transferu.

  Ich dobra wskazówka przyśpieszyła i zrealizowała mój transfer BTC.

  Transfer “stał” ponad 124 godziny. Akceleracja zajęła 81 minut.

  Odpowiedz
 27. Sprzedałem 21.12 bitcoiny za pośrednictwem 4coins. Do dnia dzisiejszego nie dostałem pieniędzy ani żadnej informacji. Zgłoszenie do supportu zostało zamknięte bez żadnego kontaktu ze mną. Mimo iż wcześniej nie było z nimi problemu, to na chwilę obecną odradzam kontrakty z nimi!!!

  Odpowiedz
  • Jaka była to dokladnie kwota i jaki adres email? prosze podać tylko fragment to sprawdzimy co dokladnie się stało.

 28. admin szybko odpisał na maila:
  “jest Pan zaintersowany wyplata na podany adres w zleceniu?”
  więc czekam na wypłatę jeżeli jej nie dostanę to napisze kolejny komentarz

  Odpowiedz
 29. NIE KUPUJCIE TAM BITCOINÓW!!

  zrobiłem moja 1 transakcja na 1000zł w dniu 03.08.2017 do dziś jest weryfikacja (19.09.2017) na maila którego napisałem dostałem odpowiedź:
  “Otrzymaliśmy informacje, że tytuł wpłaty jest niepoprawny. Dlaczego został on zmieniony ? ”
  oczywiście to jest oszustwo gdyż dotpay nie przepuścił by przelewu ze złym tytułem a zwrócił go na rachunek bankowy, a po wejściu w historie zakupu pisze weryfikacja.
  na kolejnego maila który napisałem nikt nie odpisał totalne olanieee
  Dziś wysyłam linka do admina 4coins z moim komentarzem na tej stronie.

  NIE POLECAM!!!!

  Odpowiedz
 30. Mało znany kantor ale jest już na rynku od 2013 r. bez jakiejś większej wpadki. Plusem jest wiele opcji wpłat pieniędzy.

  Odpowiedz

Dodaj opinię