bitbay gieldy 710x100

Przedłuża się upgrade na Krakenie

Zagraniczna giełda kryptowalut Kraken 11 stycznia o godz. 6:00 czasu polskiego rozpoczęła upgrade, który trwa do tej pory.

Giełda nie działa już prawie dwa dni i wciąż nie znana jest konkretna data zakończenia aktualizacji. Z informacji jakie podaje Kraken co parę godzin, wynika że pojawiły się pewne nieoczekiwane komplikacje w związku z zaplanowanym upgradem.

We are still working to resolve the issues that we have identified and our team is working around the clock to ensure a smooth upgrade.

Kraken

Ostatnia informacja, która pojawiła się wczoraj o 21:15 donosi, że zespół Krakena wciąż nie może wykryć błędu jaki pojawił się podczas upgade’u. Giełda nadal nie funkcjonuje. Najnowsze informacje o statusie Krakena możecie śledzić na tej stronie.

We are still working to track down an elusive bug which is holding up launch. This bug did not appear in our many weeks of testing and only emerged in the production environment. Unfortunately, it is not consistently reproducible and we cannot launch until this issue is resolved. To reiterate our earlier statement: stale (and possibly all) orders will be canceled, and liquidations will be paused before trading is resumed. We will be offering a substantial amount of free trading following resolution. All funds remain secure.

Kraken

2 opinie o “Przedłuża się upgrade na Krakenie”

  1. Na twitterze wietrzą scam i zawijke. Ludzie tam zaczynają panikiwać, jestem w sumie ciekaw czy faktycznie odpalą giełde. Z jednej strony niby duża giełda ale z drugiej nie było dostatecznie dużo informacji o aktualizacji jak powinno być, nic na stronie nie wyskakiwało, maila też nie napisali, dziwne. Jak będzie scam to milowy, historyczny ale zły dla krypto świata, nawet bardzo.

    Odpowiedz

Dodaj opinię