bitbay gieldy 710x100

Nowości na Bitfinexie: Universa, TokenCard oraz ParkinGO

bitfinex

Giełda Bitfinex dodała trzy nowości na swoją platformę: Universa (UTNP), TokenCard (TKN) dostępne do handlu w parach z ETH i USD oraz ParkinGO (GOT) w parach handlowych z ETH, USD i EUR.

Universa (UTNP)

Universa to platforma oparta blockchain, pozwalająca swojej bazie użytkowników na wykonywanie inteligentnych kontraktów i przeprowadzanie transakcji z prędkością 20000+ tps na pełnych węzłach. Węzły Universa są odpowiedzialne za weryfikację transakcji i inteligentnych kontraktów, bez kopania.

TokenCard (TKN)

TokenCard to karta debetowa, która umożliwia użytkownikowi zakup towarów lub usług za pomocą tokenów Ethereum i ERC20, podobnie jak w przypadku tradycyjnej karty debetowej opartej na walutach fiat. Płatności dokonywane za pomocą tokenów TKN są zwolnione z opłat licencyjnych, a posiadacze TKN mogą „spalać” tokeny w zamian za proporcjonalną część zebranych opłat licencyjnych.

ParkinGO (GOT)

ParkinGO to usługa sieci transportowej z 55 lokalizacjami w całej Europie. W ciągu ostatnich dwudziestu lat, sieć ParkinGo przekształciła car service w customer service, a jej przeniesienie na blockchain ma doprowadzić do nowego poziomu wydajności i przejrzystości dla 2,5 miliona klientów.

Dodaj opinię