bitbay gieldy 710x100

Nowiości na Bitfinexie: Waltonchain, Melonport, Credits, Yggdrash

bitfinex

Nowe waluty pojawiły się na giełdzie kryptowalut Bitfinex: Waltonchain (WTC), Melonport (MLN), Credits (CS) and Yggdrash (YEED). Handel będzie dostępny w parach z ETH i USD.

Waltonchain (WTC)

Waltonchain to zdecentralizowana platforma łącząca blockchain z Internet of Things (IoT) za pośrednictwem technologii RFID.


Melonport (MLN)

Melonport jest pierwszym tego rodzaju systemem autonomicznym, zaprojektowanym specjalnie na potrzeby zarządzania zasobami kryptograficznymi. Jego celem celem jest dostarczenie systemu narzędzi, które ułatwią użytkownikom konfigurację, zarządzanie i inwestowanie w cyfrowe zasoby.


Credits (CS)

Credits to otwarta platforma blockchain z autonomicznymi inteligentnymi umowami i wewnętrzną kryptowalutą. Platforma jest przeznaczona do tworzenia usług dla systemów blockchain z wykorzystaniem samo-realizujących się inteligentnych kontraktów i publicznego rejestru danych.


YGGYGGDRASH (YEED)

Yggdrash to oparty na zaufaniu, „wielowymiarowy” system blockchain. Yggdrash ma na celu połączenie odmiennych sieci blockchain za pomocą „oddziałów” zaprojektowanych w celu zwiększenia pojemności danych, szybkości i możliwości rozbudowy. Yggdrash ostatecznie ma funkcjonować jako ekosystem, dzięki któremu firmy mogą budować elastyczne platformy blockchain.

Dodaj opinię