bitbay gieldy 710x100

Nowości na Kucoin: GAT, EXY, STK, IHT, KICK, ELF, TIME, DADI, CS

tło kucoin logo

Na giełdzie Kucoin znów przybyło kilka nowych projektów: Gatcoin (GAT), Experty (EXY), STK (STK), I-House Token (IHT), KickCoin (KICK), aelf (ELF), Chronobank (TIME), DADI (DADI), Credits (CS). Wszystkie kryptowaluty dostępne są w parach z BTC i ETH.

gatGatcoin (GAT)

Miejsce w rankingu: 501
Kapitalizacja: 8 259 215 $
Cena: 0,015588 $

GAT to nowa kryptowaluta, która zostanie uruchomiona w głównej sieci Ethereum. Każdy sprzedawca będzie mógł wdrożyć własne tokeny sprzedawcy, które można wymienić na inne tokeny sprzedawcy za pośrednictwem GAT Exchange, wykorzystując token GAT.


exyExperty (EXY)

Miejsce w rankingu: 1283
Kapitalizacja: ???
Cena: 0,324858 $

Experty ma zachęcać do przyjęcia kryptowalut na skalę globalną, tworząc intuicyjną, łatwą w użyciu aplikację, która nadaje się do szerokiego zastosowania. Masowe przyjęcie planowane jest w ciągu najbliższych 3 lat. Każdy, kto potrzebuje konsultacji za pośrednictwem aplikacji Experty, będzie miał dodatkowo portfel kryptowalut w kieszeni.


stkSTK (STK)

Miejsce w rankingu: 258
Kapitalizacja: 34 255 970 $
Cena: 0,102988 $

Wizją STK Global Payment jest stworzenie globalnie dostępnej alternatywy dla tradycyjnej bankowości, pozwalającej na bezpieczne przechowywanie pieniędzy, natychmiastowy dostęp do nich i dokonywanie transakcji za ich pomocą w dowolnym miejscu, w dowolnej walucie, w tym w kryptowalutach za pomocą tokena STK, bezpośrednio ze swojego smartfona, używając aplikacji STACK. Tworząc portfel cyfrowy jako towarzysz tradycyjnego rozwiązania w zakresie kart, aplikacja STACK umożliwia korzystanie z dowolnej waluty w punkcie sprzedaży w dowolnym miejscu na świecie.


ihtI-House Token (IHT)

Miejsce w rankingu: 1205
Kapitalizacja: ???
Cena: 0,114676 $

IHT integruje globalne rynki nieruchomości z mechanizmem blockchain. Łącząc blockchain i nieruchomości, deweloper, instytucje finansowe i ich użytkownicy mogą zostać połączeni, a transakcja nieruchomości może stać się częścią „cyfrowego społeczeństwa kredytowego”, stanowiąc tym samym kluczową pomocniczą część rozwoju gospodarczego. Wszyscy właściciele i inwestorzy staną się beneficjentami blockchain i-house.


kickKickCoin (KICK)

Miejsce w rankingu: 256
Kapitalizacja: 34 503 202 $
Cena: 0,077724 $

Platforma KICKICO jest internetową platformą crowdfundingową opartą na technologii blockchain, która zapewnia swoim użytkownikom (autorom projektów, sponsorom, doradcom, agentom depozytowym, tłumaczom, projektantom, reklamodawcom) narzędzia gromadzenia funduszy online, które działają w oparciu o zdecentralizowaną technologię blockchain i inteligentne kontrakty.


elfaelf (ELF)

Miejsce w rankingu: 65
Kapitalizacja: 285 532 500 $
Cena: 1,14 $

aelf jako wysoce wydajny i konfigurowalny system operacyjny, który stanie się „systemem Linux” dla Blockchain. Weźmy jako przykład Linuksa – Linuks Kernel  i inne wersje Linuksa stanowią dużą i udaną rodzinę Linuksa. Linuks Kernel rozwiązuje najbardziej podstawowe, krytyczne i czasochłonne problemy, umożliwiając programistom tworzenie dostosowanych systemów w oparciu o scenariusze aplikacji i potrzeby klientów. To sprawia, że ​​Linux jest najpopularniejszym systemem operacyjnym i obsługuje wszystkie gałęzie przemysłu.


timeChronobank (TIME)

Miejsce w rankingu: 317
Kapitalizacja: 24 039 094 $
Cena: 33,85 $

ChronoBank.io jest ambitnym i szeroko zakrojonym projektem blockchain, mającym na celu podbicie przemysłu HR / Rekrutacji / Finansów w podobny sposób jak Uber podbił rynek taksówek i jak Odesk reprezentował ewolucję we Freelancing.


dadiDADI (DADI)

Miejsce w rankingu: 288
Kapitalizacja: 28 264 848 $
Cena: 0,381840 $

DADI to globalna, zdecentralizowana platforma chmurowa, skupiona na dostarczaniu usług internetowych, które pomagają budować, skalować i rozwijać produkty cyfrowe.


csCredits (CS)

Miejsce w rankingu: 110
Kapitalizacja: 127 762 909 $
Cena: 1,02 $

CREDITS to otwarta platforma blockchain z autonomicznymi inteligentnymi umowami i wewnętrzną kryptowalutą. Platforma jest przeznaczona do tworzenia usług dla systemów blockchain z wykorzystaniem samo-realizujących się inteligentnych kontraktów i publicznego rejestru danych.

Dodaj opinię