bitbay gieldy 710x100

Nowa wersja giełdy BitBay już 23 września

Polska giełda kryptowalut BitBay wydała komunikat odnośnie wprowadzenia najnowszej wersji BitBay 3.0

23 września zostanie udostępniona najnowsza wersja naszej platformy – BitBay 3.0. Jest ona efektem wielomiesięcznej pracy naszego zespołu oraz niezliczonych godzin testów. Chcemy podzielić się z Wami niezbędnymi informacjami na temat planowanej migracji do wersji 3.0, abyście podczas tego wydarzenia czuli się w pełni komfortowo.

Z uwagi na znaczne wahania kursu Bitcoina w ostatnich dniach, termin wprowadzenia BitBay 3.0 został przesunięty w stosunku do wcześniejszych zapowiedzi. Decyzję tą podjeliśmy w oparciu o Wasze opinie i obawy, że ograniczenie dostępu do platformy w tym okresie mogłoby być dla Was bardzo niekorzystne. Nie chcemy, aby niedostępność platformy w momencie zmian kursów spowodowała straty naszych klientów.

Ponadto, mając na uwadze Wasze sugestie, postanowiśliśmy przed wprowadzeniem nowej wersji platformy, zaprezentowć ją Wam w formie demo. Zachęcamy Was do jego testowania, zgłaszania uwag oraz dzielenia się z nami Waszymi opiniami na jego temat. Mamy nadzieję, że dzięki temu ostateczna wersja będzie jeszcze w większym stopniu dostosowana do Waszych potrzeb.

===========================

Data udostępnienia wersji demo BitBay 3.0

Niedziela, 17 września.

===========================

Data wprowadzenia BitBay 3.0

23 września.

===========================

Utrudnienia

Od 00:00 dnia 23.09.2017 r. do maksymalnie: 10:00 dnia 23.09.2017 r. platforma będzie całkowicie niedostępna.

===========================

Bezpieczeństwo

Wszystkie środki naszych klientów są całkowicie bezpieczne i nie muszą być wycofywane na czas migracji. Dane zostaną w całości i w bezpieczny sposób zmigrowane na nową platformę, dotyczy to:

1) wszystkich danych klientów z platformy 2.0,

2) pełnych ustawień kont, włącznie z 2FA i weryfikacją,

3) stanów kont – zarówno w walutach FIAT jak i krypto,

4) wystawionych ofert,

5) prowizji (wielu z Was ma niższe ze względu na obrót – nie musicie obawiać się, że zostaną podniesione),

6) ulubionych rachunków,

7) osób zaproszonych w programie partnerskim oraz naliczonych w nim prowizji,

8) kart do konta,

9) ustawień API.

===========================

Logowanie do wersji 3.0

Po zakończeniu migracji na wersję 3.0 logowanie będzie się odbywać przy pomocy tych samych danych, wykorzystywanych do logowania na wersje 2.0. Dla bezpieczeństwa, przy pierwszym logowaniu zastaniecie poproszeni o dokonanie zmiany hasła.

===========================

Zmiana adresów krypto do wpłat

UWAGA adresy do wpłat kryptowalut ULEGNĄ ZMIANIE. Księgowanie wpłat dokonywanych na poprzednie adresy będzie odbywać się do 1 października, jednak będzie to następowało z opóźnieniami. Z tego powodu, od razu po uruchomieniu platformy w wersji 3.0, rekomendujemy zalogowanie się i pobranie nowych adresów do wpłat kryptowalut.

===========================

Dostęp do danych z wersji 2.0

Po uruchomieniu nowej platformy umożliwimy dostęp do poprzedniej wersji, tak aby można było skopiować i zarchiwizować dane konta. Szczegółowe informacje na ten temat przekażemy w mailingu oraz w artykułach już po starcie 3.0.

===========================

API

Aby wszystkie Wasze appki działały poprawnie, API wersji 2.0 będzie wspierane do 31 października. W przypadku korzystania z niego, metoda „trades” nie będzie obsługiwała parametru „since”, a także w odpowiedzi „tid” nie będzie ono miarodajne (zwracaną wartością będzie zawsze 1). API 2.0 nie będzie również obsługiwało odwrotnego sortowania transakcji. W związku z tym, rekomendujemy przepięcie na nowe API, które będzie zawierać również komunikację po websocket. Dokumentacja nowego API zostanie udostępniona wraz z nową wersją.

===========================

Nowe kryptowaluty

Po uruchomieniu platformy do Waszej dyspozycji bedą nastepujące kryptowaluty: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Lisk, Dash, GameCredits. W terminie do 2 tygodni zostanie również udostępnione: Monero. Planujemy co 2-3 tygodnie dodawać następne kryptowalty. O każdej kolejnej będziemy informować z wyprzedzeniem.

===========================

Operatorzy wplat PLN, USD, EUR

Rachunki bankowe do wpłat w walutach PLN, USD oraz EUR nie ulegną zmianie.  Operatorzy wpłat PLN, USD I EUR nie zmienią się przy starcie wersji 3.0, jednak w najbliższym czasie udostępnimy Wam wpłaty i wypłaty za pomocą: Payza i Perfect Money oraz przywrócone zostaną wpłaty ekspresowe z użyciem Dotpay. Przez okres około tygodnia zawieszone będą jedynie depozyty przy użyciu kart kredytowych.

===========================

Wsparcie Klientów podczas migracji

Przez cały okres migracji, jak również po jej zakończeniu, nasz zespół supportu będzie w pełni do Waszej dyspozycji. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu z nami.

===========================

Mamy nadzieję, że wraz z nami będziecie cieszyć się z nowej, lepszej wersji naszej giełdy. Chcielibyśmy również zapowiedzieć, że BitBay 3.0 to zaledwie pierwszy z serii nowych produktów naszego zespołu. Od ponad roku pracujemy nad nowościami, które mamy nadzieję już wkrótce Wam przedstawić.BitBay

Dodaj opinię