bitbay gieldy 710x100

Możliwość szybkiej wypłaty 55 % środków z giełdy BTC-e bez żadnych weryfikacji

Zagraniczna giełda BTC-e (btc-e.nz) umożliwiła szybką wypłatę środków ze swojej giełdy. Nie potrzeba przechodzić żadnej weryfikacji a proces jest błyskawiczny (max. 72 godziny) i nieodwracalny. Nie ważne jakie środki mieliśmy na giełdzie, zostaną one przewalutowane na 50% w BTC i po 25 % w LTC i ETH. Jest tylko jeden haczyk, musimy zrzec się jakichkolwiek roszczeń do pozostałych 45 % środków. Dzięki temu że kurs ostatnio mocno urósł, ci co posiadali kryptowaluty, nawet po zaakceptowaniu straty 45 % środków, mogą wyjść na zero, według stanu i cen kryptowalut w dniu zamknięcia giełdy.

Należy jednak pamiętać, że proces wypłaty może potrwać nawet 3 dni i cena BTC, LTC, ETH może się sporo różnić od ceny, po której nasze środki zostaną przewalutowane. Może to zadziałać in plus ale równie dobrze może to być in minus, jeżeli będziemy mieli odwrócenie trendu i spadki nasilą się.

Jeżeli ktoś nie miał zamiaru się weryfikować to wybór wydaje się być prosty. Co jednak jeżeli weryfikacja nam nie przeszkadza i chcielibyśmy odzyskać 100 % środków. Jeżeli zdecydujemy się jednak nie skorzystać z oferty szybkiej wypłaty środków to 15 września ma ruszyć giełda, gdzie będziemy musieli poddać się pełnej weryfikacji (prawdopodobnie skan 1 albo 2 dokumentów, plus zaświadczenie o zamieszkaniu i może być jeszcze selfie z dokumentem w ręku oraz ewentualnie jakieś poświadczenie legalności naszych środków) opcji naprawdę jest sporo.

Poza tym nie mamy pewności, że giełda ponownie nie zostanie zamknięta przez FBI. Ponadto po pełnej weryfikacji dostaniemy dostęp i tak tylko prawdopodobnie do 55 % naszych środków. Reszta ma zostać wypłacona w tokenach, które giełda zobowiązuje się wykupić w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Tak naprawdę sprawa nie jest prosta i każdy powinien sobie ją na spokojnie przemyśleć i przeanalizować wszystkie za i przeciw, szczególnie że decyzja która zostanie podjęta o szybkiej wypłacie jest nieodwracalna. Po szybkiej wypłacie nasze konto zostanie bezpowrotnie usunięte z giełdy.

This page is made for an immediate return of funds for those who do not want to wait, or do not believe in us.

You can receive 55% of your funds immediately, without verification, provided by your consent to refuse to receive the other 45% of funds.

All funds will be returned in coins only. That is why if you had funds in fiat currencies (USD, RUR, EUR), first they will be converted into USD at the exchange rate of Central Bank of Russian Federation, after that USD will be converted into liquid coins(50% BTC, 25% LTC, 25% ETH) at the exchange rate of other cryptocurrency exchanges and returned to them.

After the return of funds following this procedure, your account will deleted forever, without a possibility to restore it. If you wish to continue working with us after relaunch, you would have to open a new account.

All funds will be returned during 72 hours.BTC-e

 

01.09.17 21:17

According to the announced plan, old personal accounts were opened to check the balance and make modifications to the security settings.

The launch date of the new site , which will operate in the legal field of AML, KYC , the necessary licenses with biddings (web, api) and the possibility of input and output (Fiat, Coins, Codes), is planned by September 15, 2017.

  Tomorrow, on September 2, 2017, it will be possible to withdraw 55% of the funds from the account in koins on the condition that our debt obligations are abandoned to the remaining 45% of funds in the form of tokens.

More details about the conditions, the principle of calculation and the form of output will be available btc-e.nz/refund

What will happen to the funds ramaining in the accounts of those users, who decide to stay and wait for the the new site launch?

1. Your profile will be automatically transfered with all the security settings (password, 2fa, IP white list)

2. All your funds will be transferred to a new site.

3. On the day the site is launched, the balance will be recalculated at the market rate and will be credited to accounts with a higher ratio than 55/45.

4. Tokens will be credited to your account balance, which you can use for bidding and releasing codes.BTC-e

Dodaj opinię