bitbay gieldy 710x100

Kolejny urzędnik dołącza do zespołu Binance

Giełda kryptowalut Binance poinformowała o zatrudnieniu na stanowisko CEO Binance US, byłego szefa Office of the Comptroller of the Currency (OCC) w administracji Donalda Trumpa.

Brian Brooks zacznie pełnić obowiązki dyrektora generalnego amerykańskiej filii Binance od 1 maja. Brooks ma doświadczenie w sektorze cyfrowych walut ponieważ w latach 2018-2020 był Dyrektorem Prawnym w Coinbase Global, Inc., gdzie kierował grupami prawnymi, zgodności, audytem wewnętrznym, relacjami z rządami i globalnymi grupami dochodzeniowymi na platformie aktywów cyfrowych.

Binance US prężnie rozwija się na amerykańskim rynku. W pierwszym kwartale 2021 roku Binance US czterokrotnie zwiększył liczbę zarejestrowanych użytkowników, a dzienny wolumen obrotu osiągnął 1,4 miliarda dolarów. Od momentu powstania we wrześniu 2019 r. Binance US rozpoczął działalność w 43 stanach w Stanach Zjednoczonych i powiększył listę oferowanych produktów do ponad 50 aktywów cyfrowych, w tym 10 z branży zdecentralizowanych finansów DeFi. Dziś Binance US oferuje ponad 100 par handlowych z jednymi z najniższych opłat transakcyjnych w Ameryce.

binance baner do wpisów1

Dodaj opinię