bitbay gieldy 710x100

Coinroom wypowiada umowę swoim klientom – czy to koniec giełdy?

coinroom kończy działalność

Polska giełda kryptowalut Coinroom poinformowała dzisiaj swoich użytkowników o „wypowiedzeniu umowy o świadczeniu usług w Serwisie Coinroom sp. z o.o.”. Co ważne okres wypowiedzenia, w którym użytkownicy powinni wypłacić swoje środki z giełdy wynosi tylko jeden dzień, czyli upływa 3 kwietnia. Po tym terminie wypłata zgromadzonych środków będzie możliwa po wysłaniu polecenia zwrotu środków na adres email help@coinroom.com. Wypowiedzenie dotyczy zarówno giełdy jak i kantoru Coinroom.

Zaistniała sytuacja prawdopodobnie ma związek z faktem, iż giełda Coinroom pod koniec stycznia została wpisana na listę ostrzeżeń KNF. Wygląda na to że schemat się powtórzył: giełda zostaje wpisana na listę ostrzeżeń, a następnie kończy działalność.

Pełna treść komunikatu:

Oświadczenie o wypowiedzeniu

umowy o świadczeniu usług w Serwisie Coinroom sp. z o.o.

Drogi Użytkowniku,

Działając na podstawie § 6 ust. 2 Regulaminu Giełdy i Kantoru Walut Cyfrowych Coinroom obowiązującego od 20 lutego 2018 roku wypowiadamy Umowę z 1 dniowym okresem wypowiedzenia.

W związku z powyższym prosimy o zlecenie wypłat z konta wszystkich posiadanych i przechowywanych przez Coinroom kryptowalut do dnia 3 kwietnia 2019 roku na zewnętrzne portfele.

Po tym terminie wypłata zgromadzonych środków będzie możliwa po wysłaniu polecenia zwrotu środków na adres email help@coinroom.com.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt na adres e-mailowy: help@coinroom.com lub na adres Spółki: Coinroom Sp. z o.o. ul. Lindleya 16 02-013 Warszawa

Z poważaniem

Zarząd Coinroom sp. z o.o.

3 opinie o “Coinroom wypowiada umowę swoim klientom – czy to koniec giełdy?”

  1. Kilka lat korzystałem z usług Coinroomu i nigdy nie miałem problemu z jakimikolwiek płatnościami. Ciekawe, czy KNF rozliczył się juz z ostatniej afery z Markiem Ch. ???
    Brawo.

    Odpowiedz
  2. Od dawna uważam że KNF to szkodliwa instytucja która chyba powinna działać gdzieś w buszu a nie w cywilizowanym świecie. Ja nie wiem ale tam chyba jakieś leśne dziadki siedzą. Na co te ostrzeżenia ? Ludzie nie mają swojego rozumu ?

    Odpowiedz

Dodaj opinię