bitbay gieldy 710x100

BitBay wznawia działanie kantoru

Giełda BitBay postanowiła powrócić do oferowania usługi kantoru kryptowalut, aby umożliwić użytkownikom BitBay wymianę walut FIAT.

Od 9 sierpnia 2021 od godziny 14:00 zweryfikowani użytkownicy BitBay będą mogliwymieniać PLN, EUR, USD i GBP z prowizją 0%. Inne popularne waluty zostaną dodane do listy w najbliższej przyszłości. Transakcje wymiany są błyskawiczne, a kursy należą do najbardziej konkurencyjnych na rynku, co czyni BitBay Kantor bardzo atrakcyjną opcją dla wymiany walut FIAT.

Kantor BitBay ziostał otwarty po raz pierwszy w lipcu 2018 roku i była to jedna z pierwszych tego typu ofert na polskim rynku. Kantor zanotował blisko 30 000 przeprowadzonych transakcji do stycznia 2020 roku, kiedy to oferta została wstrzymana. Dzisiaj usługa powraca w nowej udoskonalonej wersji oferując wymianę po bardzo korzystnych kursach.

W ciągu ostatniego miesiąca BitBay intensywnie powiększył swoje portfolio, dodając takie kryptowaluty, jak Atari (ATRI), Dogecoin (DOGE), Polygon (MATIC), Enjin coin (ENJ) i Chiliz (CHZ).

BITBAY REJESTRACJA

Dodaj opinię