bitbay gieldy 710x100

BitBay świętuje 5 lat na rynku i dodaje funta

bitbay 5 lat

Już od 5 lat BitBay umożliwia zakup i sprzedaż kryptowalut. Według danych CoinMarketCap platforma należy do 15 najstarszych, wciąż działających, giełd kryptowalut na świecie. W tym tygodniu BitBay nie tylko przypomina o długiej historii. Wczoraj giełda ogłosiła umożliwienie wpłat i wypłat funta brytyjskiego oraz dodanie GBP do kantoru FIAT, zapowiadając jednocześnie uruchomienie nowych rynków.

W ciągu 5 lat BitBay zyskał jedną z topowych pozycji w Europie. Ponad 1 milion użytkowników, 112 rynków, 9 wersji językowych i 4 waluty fiat – to tylko niektóre liczby, które opisują sukces platformy.
Przeniesienie giełdy na Maltę w zeszłym roku zauważalnie podkręciło rozwój platformy i tempo pojawiania się kolejnych nowości. Dzięki mechanizmom trybu PRO oraz aplikacji mobilnej BitBay może śmiało konkurować z zagraniczna konkurencją. Liczne partnerstwa (Neufund, TradingView), nowe produkty takie, jak BitBay Cash, BitBay Pay, wewnętrzny kantor FIAT czy usługa OTC dowodzą, że zapał twórców platformy nie słabnie.

 

Wczoraj BitBay poinformował o dodaniu nowej waluty FIAT. Użytkownicy giełdy mogą już teraz realizować wpłaty i wypłaty funtów brytyjskich. Ta możliwość spotkała się ze sporym zainteresowaniem wśród Polaków licznie zamieszkujących na Wyspach. BitBay dodał również możliwość wymiany GBP w kantorze FIAT. Dzięki tej opcji traderzy mogą szybko i bez prowizji przewalutowywać funty na złotówki, Euro oraz dolary i grać na wybranym przez siebie rynku.

 

Dodaj opinię