bitbay gieldy 710x100

Binance zostaje oficjalnym sponsorem SS Lazio

Giełda Binance z dumą ogłosiła wieloletnią współpracę z zespołem piłkarskim SS Lazio, która zaowocuje między innymi emisją Lazio Fan Token.

Partnerstwo o wartości 35 milionów dolarów zostało zawarte na dwa lata z możliwością przedłużenia na trzeci. W ramach współpracy logo Binance pojawi się na koszulkach sportowców rzymskiego klubu.

Jednocześnie giełda ogłosiła uruchomienie własnej platformy do handlu tokenami fanów, w której SS Lazio będzie partnerem startowym. Do tej pory Binance współpracowała w materii tokenów fanowskich z platformą Chiliz, teraz zamierza robić to bezpośrednio u siebie.

Promocja partnerstwa rozpocznie się sprzedażą Lazio Fan Token (LAZIO) w ramach subskrypcji na platformie Binance Launchpad 21 października. Binance będzie rejestrować salda BNB użytkowników przez 7 dni, począwszy od 14 października do 21 października. Ostateczna kwota posiadania BNB dla każdego użytkownika zostanie określona jako średnia z 7 dni.

Po etapie rejestracji sald użytkowników, rozpoczęty zostanie okres subskrypcji. Począwszy od 21 października od godz. 8:00 czasu polskiego przez 4 godziny, kwalifikujący się użytkownicy będą mogli dokonać subskrypcji na zakup tokenów LAZIO. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Binance.

Lazio SS jest rzymskim klubem sportowym, posiadającym aż 41 sekcji, z czego najważniejszą częścią jest drużyna piłkarska.

binance baner do wpisów1

Dodaj opinię