bitbay gieldy 710x100

Binance rozdaje LAZIO Fan Tokens do 22 października

Giełda Binance wraz z nowo pozyskanym partnerem SS Lazio, rozdają tokeny Lazio Fan Tokens (LAZIO) o równowartości 10 000 dolarów.

Tokeny można wygrać w ramach programu Learn & Earn, w którym użytkownicy mogą dowiedzieć się czym jest token LAZIO i otrzymać za to nagrodę w postaci tokenów LAZIO.

Giełda rozdaje LAZIO Fan Tokens o równowartości 10 000 dolarów. Każdy z 500 najlepszych uczestników promocji otrzyma 20 dolarów w postaci tokenów LAZIO.

Token LAZIO został zbudowany w standardzie BEP-2 na blockchainie Binance Smart Chain. Jest to token użytkowy, którego posiadanie pozwala fanom SS Lazio na udział w głosowaniach drużynowych, polowaniach na cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie, kupowanie NFT i korzystanie z funkcji grywalizacji, które są powiązane z nagrodami dla fanów lub wspaniałymi doświadczeniami.

Współpraca Binance z w włoskim klubem

Giełda poinformowała o nawiązaniu współpracy z zespołem piłkarskim SS Lazio 14 października. Zawarcie partnerstwa o wartości 35 milionów dolarów będzie wiązać się z umieszczeniem loga Binance na koszulkach zawodników.

Już za dwa dni rozpocznie się sprzedaż tokenów Lazio w ramach subskrypcji na platformie Binance Launchpad. Ponadto wraz z rozpoczęciem współpracy giełda Binance poinformowała o uruchomieniu własnej platformy do handlu tokenami fanów, w której SS Lazio będzie partnerem startowym.

binance gif

Dodaj opinię