bitbay gieldy 710x100

Aktualizacje dotyczące handlu BTC bez opłat na Binance

Od 7 września zmienione zostaną zasady promocji handlu BTC/TUSD bez opłat.

Aktualizacja o której informuje Binance będzie dotyczyła handlu w parze BTC/TUSD. Zerowe opłaty pozostaną w przypadku handlu maker, natomiast opłaty taker od 7 września będą takie jak standardowe opłaty taker na Binance zgodnie z poziomem VIP użytkownika.

  • Standardowe opłaty taker będą miały zastosowanie do pary handlowej spot i depozytu zabezpieczającego BTC/TUSD. Jednakże użytkownicy będą nadal korzystać z promocji TUSD Zero Maker Fees podczas handlu BTC na parze transakcji spot i depozytu zabezpieczającego BTC/TUSD .

  • Zmiana będzie obowiązywać od 00:00 (UTC) 2023-09-07 , odpowiedni wolumen obrotu na parze transakcji spot i depozytu zabezpieczającego BTC/TUSD będzie wliczany do obliczenia poziomu VIP i wszystkich programów Dostawców Płynności. Ponadto rabaty BNB, rabaty za polecenie i wszelkie inne korekty opłat zostaną wznowione dla wolumenów transakcji kasowych BTC/TUSD i depozytów zabezpieczających.

Uwaga: Użytkownicy będą nadal korzystać z zerowych opłat maker i taker podczas handlu BTC na parze handlowej BTC/FDUSD z depozytem zabezpieczającym.

4 września giełda Binance uruchomiła handel parami: BTC/FDUSD i ETH/FDUSD. Dla pary z Bitcoinem obowiązują  zerowe opłaty, natomiast w przypadku ETH/FDUSD opłata maker wynosi 0 %, a opłata taker jest zależna od poziomu VIP użytkownika.

Dodaj opinię