bitbay gieldy 710x100

Binance przenosi handel BTC za 0 % z BUSD na TUSD.

Na giełdzie Binance możesz nadal handlować BTC bez prowizji, z tą różnicą że teraz promocja będzie dotyczyła pary z TUSD, zamiast BUSD.

Od 22 marca Binance zmieni warunki dotyczące bezprowizyjnego handlu BTC. Zgodnie z zaplanowaną aktualizacją:

  • Użytkownicy będą mogli nadal korzystać z zerowych opłat dla maker i taker podczas handlu BTC wyłącznie na parze handlowej BTC/TUSD .
  • Promocja zerowej opłaty dla maker BUSD będzie teraz wykluczać pary transakcyjne BNB/BUSD, BTC/BUSD i ETH/BUSD, dotyczy to rynków spot i margin. Nie będzie to miało wpływu na wszystkie inne pary transakcyjne spot i margin BUSD .
  • Standardowe opłaty transakcyjne będą miały zastosowanie do BTC/AUD, BTC/BIDR, BTC/BRL, BTC/BUSD, BTC/EUR, BTC/GBP, BTC/RUB, BTC/TRY, BTC/UAH i BTC/USDT w transakcjach spot i margin, a także par BNB/BUSD i ETH/BUSD w transakcjach spot i margin.
  • Od 2023-03-22 00:00 (UTC) wznowione zostanie naliczanie rabatów na opłatę dla maker i taker dla rynków spot i depozytów zabezpieczających. Ponadto odpowiedni wolumen obrotu na powyższych parach handlowych BTC spot i margin będzie się wliczał do obliczania poziomu VIP i wszystkich programów dostawców płynności.

struktura opłat

Binance dodaje pary z TUSD

Po zawirowaniach związanych ze stablecoinem BUSD, giełda Binance zdecydowała się rozszerzyć usługi związane ze stablecoinem True USD (TUSD). W zeszłym tygodniu został otworzony handel na dodatkowych parach: BNB/TUSD, BTC/TUSD, ETH/TUSD, TUSD/USDT, USDC/USDT i USDP/USDT.

Dodatkowo Binance zatrzyma automatyczną konwersję BUSD dla nowych depozytów użytkowników odpowiednio w USDC, USDP i TUSD, a użytkownicy nie będą już mogli wypłacać USDC, USDP ani TUSD ze swoich sald BUSD.

Każdy użytkownik, który chce przekonwertować swoje saldo BUSD na USDC lub USDP w stosunku 1:1, może to zrobić ręcznie na Binance Convert do 2023-03-18 06:00 (UTC). Każdy użytkownik, który chce przekonwertować swoje saldo BUSD na TUSD w stosunku 1:1, może to zrobić ręcznie na do odwołania. Należy pamiętać, że ręczna konwersja może być wykonana tylko z BUSD na TUSD, USDC lub USDP w portalu konwersji, a nie odwrotnie.

Dodaj opinię