bitbay gieldy 710x100

Akcje Google, Netflix, Amazon na blockchainie Binance Smart Chain

Dzięki zintegrowaniu projektów Mirror i Binance Smart Chain (BSC) wprowadzone zostaną syntetyczne aktywa do społeczności BSC. Pierwszymi aktywami, które pojawią się na PancakeSwap, będą główne akcje technologiczne Tesla, Amazon, Netflix i Google. Początkowa płynność zostanie przekazana przez Terraform Labs, a para handlowa UST/BUSD zostanie również dodana na PancakeSwap. 

Integracja umożliwia przenoszenie stablecoina UST firmy Terra, jego natywnego tokena LUNA, tokena zarządzania MIR i Mirrored Assets (mAssets) do BSC. Początkowo zasoby zostaną wdrożone w aplikacjach BSC DeFi PancakeSwap i StableXSwap.

Binance Smart Chain to niezależny łańcuch bloków oparty na inteligentnych kontraktach, zapewniający programowalność kompatybilną z Ethereum Virtual Machine (EVM). Zaprojektowany do działania równolegle z Binance Chain, Binance Smart Chain zachowuje szybkie czasy realizacji tego pierwszego i niskie opłaty transakcyjne, jednocześnie dodając funkcję Smart Contracts do obsługi kompatybilnych dApps.

binance baner do wpisów1

Dodaj opinię