bitbay gieldy 710x100

Abucoins wyłącza obsługę dla walut FIAT

abucoins tło

Polska giełda kryptowalut Abucoins poinformowała, że od dnia 13 marca 2018 r. nie przyjmuje wpłat w walutach FIAT: PLN, EUR oraz USD, natomiast 23 marca 2018 r. zostanie wyłączona możliwość wypłat wymienionych powyżej walut. Decyzja spowodowana jest wypowiedzeniem umowy rachunku bankowego, które otrzymała giełda.

W związku z wypowiedzeniem umowy rachunku bankowego dla spółki Abucoins sp. z o.o., informujemy że od dnia 13.03.2018 nie będą możliwe wpłaty walut PLN, USD, EUR. Wypłaty wspomnianych walut zostaną wyłączone dnia 23.03.2018 (termin ostateczny). Prosimy o wypłacenie lub wymianę posiadanych środków pieniężnych na kryptowaluty.

Abucoins

W najbliższym czasie Abucoins nie zamierza wrócić do obsługiwania walut tradycyjnych, planuje natomiast wprowadzenie kolejnych 10 kryptowalut na swoją platformę.

W nadchodzących miesiącach nie planujemy wprowadzać możliwości deponowania walut tradycyjnych (FIAT). Naszym celem jest skupienie się na handlu kryptowalutami. Dodanie kolejnych 10 nowych kryptowalut z możliwością wymiany do BTC nastąpi w ciągu najbliższych 30 dni.

Abucoins

1 opinia o “Abucoins wyłącza obsługę dla walut FIAT”

Dodaj opinię